Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy történhetett meg, hogy...

Hogy történhetett meg, hogy Kállay SAunders András kiesett a Megasztárból? Szerintetek nem neki kellett volna megnyernie? És ki szavaz Melindára és miért?

Figyelt kérdés

Én sírógörcsöt kaptam amikor kimondták a Reni nevét.Annyira sajnáltam mindkettőjüket.

András a legtehetségesebb,meg Attila.Utánna Reni,és melindát el se jutattam volna idáig!Megbolondulok,ha Melinda nyeri meg,akkor már inkább Kökény.Nem tudom ki szavaz,olyan sok ember arra a szerencsétlen asszonnyra,de attól,hogy tud énekelni,meg van hangja,attól még egyáltalán nem ő a legjobb.

Az a baj,hogy szerintem a kedves smsküldők nem a tehetség alapján döntenek,hanem azt a akarják,hogy a legszerencsétlenebb kapja meg a főnyereményt.De szerintem az a kétszínű nő nem érdemli meg.


2010. dec. 4. 14:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem igen!
2010. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán szerettem Andrást, mikor énekelt, olyan volt az arca, mintha a wc-n ülne... A hangját se igazán szerettem, de aki szereti ezt a stílust annak biztosan tetszett. Egyébként nagyon szimpatikus, mint ember. Renit én sem bírom, de a Summertime lehengerlő volt :) Kökény Attila profi, de kicsit vendéglátós, Szíj Melinda hazafelé!!!
2010. dec. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
András a legjobb! Nagy jövő elé néz az tuti!
2010. dec. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Szerintem is Kállay Saunders Andris volt a legeslegjobb:) Egy nagy szar ami ebben az országban megy... Elképesztő. Az, hogy rengeteg ember szavaz arra a fogyatékos, kétszínű, szánalmas öregasszonyra ez szerintem azt mutatja, hogy tele van az ország hozzá hasonló szerencsétlenségekkel!!!!!!! Szörnyű. (szép a hangja,de ne röhögtessenek már, hogy ő fogja képviselni M.o.-t!!!) Szerintem a Reni sem jobb mint az Andris... Kállay-Kökény döntő lett volna az igazságos! Nekik legalább van hangjuk, egyéniségük és "sztáralkatok"....

De nyugi csajok!!! Andris egy qrva jó R&B énekes lesz, mert nagyon jól néz ki és a hangja is atom... Szerintem a Megasztárból Ő viszi a legtöbbre!!! És szerintem már mindenki ismeri a kállay-féle Altass el című számot:) Szal ne keseredjünk el biztos lesz lemeze:) Én tuti megveszem:PPPP

2010. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Melinda csak játsza a fejét hogy szavazzanak rá és vannak akik elhiszik úgy látszik elég sokan van hangja de nem kellet volna eddig eljutnia reninek kökénynek és az andrásnak kellet volna ben maradnia és remélem hogy nem az a szerencsétlen nyer hanem a KÖKÉNY ATTILA!!!!!
2010. dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Jaaaj, el sem hiszed, kedves kerdezo, na meg az 1. valaszolo, mennyire egyetertek veletek...:(( Annyira szomoru volt.Es Melinda produkcioja meg RETTENETES, egy csomo hamis hanggal megfuszerezve(vagy csak a TV miatt...)


Nagyon felek, hogy o nyeri meg...:((Pedig szerintem semmi keresnivaloja nem lenne a dontoben!!!Persze azert szepen enekel...neha...de mar kikeszult teljesen.


Es en is meg voltam gyozodve, hogy Kallay-Tolvai donto lesz a legjobb...Nagyon, de nagyon sajnalom Andrast.Es nem a kinezete miatt, szerintem tenyleg szep, egyedi hangja volt. Ott volt az a kis plusz....Akkor tetszett a legjobban, mikor a kigombolt inges produkcioja volt(NEM A KIGOMBOLT ING miatt), na meg mikor Mester Tomi dalat enekelte. Fantasztikus hang!


Es , ha lesz, az o CD-jet vennem meg, nem a Melindaet, talan meg a Kokenyet sem...

2010. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ja, es Melinda szerintem is csak sajnaltatja magat, az eloadas alatt bezzeg tud ugy viselkedni, mint egy uri holgy, aztan jon a nagy szerencsetlen dumajaval, pedig ha tudna, hany ezer sokkal szerencsetlenebb es elkeseredettebb ember van nala....Igaza volt:en is bocsanatot kertem volna a helyeben.Nem erdemelte ki a nezok szavazatat.
2010. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
25%

Ezek szerint András csak azért esett ki, mert sokaknak nem volt pénz a kártyájukon... :( (gondolom én, a véleményeket olvasva :D)


Amúgy visszafordulva Renire, én ezt a "megmondják neki, hogy ilyen meg olyan legyen" dolgot hülyeségnek tartom, tiszta Rúzsa Magdi feelingje van: Először aranyos, szende kislány, aztán beképzelt, olcsó ......

2010. dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Miért nem eshetett volna ki? Nem Isten Ő sem! Ez az égész csupén szimpátia játék.......
2010. dec. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!