Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy tetszett Vastag Csaba...

Hogy tetszett Vastag Csaba párbaja?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 14:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek az utolsó hozzászólóval. Veca volt az egyetlen, akiben 100%-ig biztos voltam, hogy döntős lesz. A Keresztes Ildikó hatalmasat hibázott, remélem tudja, mert ennek nagyon nem így kellett volna lennie.
2010. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Az Ildikó taktikázott, mert tudta, hogy a Norbinak meg a Nikolasnak szintesemmi esélye nincs Veca ellen sé azt akarja, hogy az ő mentoráltjai közül kerüljön ki a nyertes.

Bár Csaba ellen sem sok esélye van...

2010. dec. 12. 18:03
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értettem a helyzetet! 100%-ig biztos voltam benne, hogy Norbi és Nikolasz fog párbajozni....Nem Vecának és Csabinak kellett volna, én nagyon bírom Norbit, de neki már nincs itt keresnivalója!!!
2010. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A múltkori párbajra 00:04-kor megadtam a választ.

De most akkor véleményezem az e hetit: eddig is őrült tehetségesnek tartottam Csabát, de ezzel a frenetikus teljesítménnyel még így is sikerült meglepnie, egyszerűen fantasztikus, és lenyűgöző volt, ahogy elénekelte ezt a dalt. Ahogy a végén is kitartotta azt a hangot... Az összes nemlétező kalapom megemelem előtte!


Mikor kiderült, hogy Vecával fog párbajozni, abban a pillanatban szomorúan lemondtam róla, mert biztos voltam benne, hogy Veca jut tovább - ha a nézők, ha a zsűri dönt.

De nagyon örülök, hogy nem így történt, pláne egy ilyen profi párbajdal után.

2010. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!