Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy tetszett Vastag Csaba...

Hogy tetszett Vastag Csaba párbaja?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 14:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kegyetlen jó volt szerintem.

A legjobbat produkálta talán eddig.

2010. dec. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Sajnáltam, hogy a testvéreknek kellett párbajozniuk, de jogos volt a döntés.

Legközelebb is Tamásnak szurkolok. Hihetetlenül kellemes/jó a hangja, ha rendszeresen gyakorol, talán jövőre Ő lehet az X-faktor győztese.

2010. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nagyon meglepődtem,hogy pont nekik kettőjüknek kellett párbajozni.Nem is számítottam rá.Sajnálom Tomit,mert ő volt a kedvencem,de Csabi a párbajdalba úgy énekelt,mintha az élete múlna azon.És a zsűri is megmondta,hogy a Tomiért énekelt.Szóval örülök,hogy továbbjutott.
2010. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha "Tomiért énekelt" volna, direkt szarul csinálta volna, hogy benn maradjon:) Amúgy én is örülök, neki drukkoltam. A végén aranyosak voltak, hogy ő sírt, aki bennmaradt, az öccse meg mosolygott..
2010. dec. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó volt. ha észrevettétek szegény Csabi végig becsukott szemmel énekelt, csak néha nyitotta ki, mert tiszta könnyes volt a szeme. Előtte tuti sírt, de ettől még szebb lett ez az amúgy is megható szám!

Szerintem sokunk szeme nem maradt szárazon, mikor Csabi sírt Tomiért....:)

2010. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Nekem valami más nem maradt szárazon:P
2010. dec. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnáltam, hogy bekövetkezett az, amitől legjobban tartottak. De megmondták, hogy nem fogják megalázni egymást szándékosan gyenge produkciókkal, hanem mindent beleadnak, és valószínűleg ez lesz a műsorban nyújtott legjobb előadásuk... ez így is lett.

Mindketten fantasztikusat énekeltek, Csaba előtt meg pláne le a kalappal, hogy ilyen állapotban (látszott hogy nagyon megviselt, és hogy majd' elsírta magát a szám közben is) így el tudta énekelni.

Gyönyörű volt.

2010. dec. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én elsírtam magam,egyszerűen megható és gyönyörű volt!Számomra ő a győztes!
2010. dec. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A Tomisra és a Vecásra is gondolok... mostmár :)
2010. dec. 12. 16:00
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Hihetetlenül énekeltek mindketten, de ha már sajnos ketten párbajoztak, én Veronikának örültem volna jobban, ha tovább jut. Szerintem ő volt a legjobb, és igazságtalan (meg valahol röhejes), hogy neki kellett mennie (nem Csabával szemben, hanem úgy általában, neki kellett volna nyernie).
2010. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!