Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok hozzá, hogy már...

Mit szóltok hozzá, hogy már megint Nikolasnak kellett párbajoznia? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 21:06
1 2
 11/13 Mrs. Valaki ***** válasza:
50%

Nikolasnak és Wolf Katinak sem itt a helye... Mindketten prifik( Kati a Vukkal, s most ebből él, s Nikolas is ezzel keresi a kenyerét). Kéne indítani egy olyan tehetségkutatót, amibe profik jelentkezhetnek. Különben nekem sem szimpi Tomi, nem énekel jól. Aztán mert kiejtette Shodeinde Dorkát! A Norbi meg tök jó. Le van maradva a hangjával, de amikor énekel bájos. Kell egy ilyen Show Men magyarországnak!

Vastag Csaba meg jó, de nem olyan áthatóan...

Veca nagyon jó, nem hamis, nőies, szép. Jól áll neki ha magyarul énekel, ezért neki szurkolok.

2010. dec. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Mrs. Valaki ***** válasza:
50%
11:51 vagyok... Profik-at akartam írni
2010. dec. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

én nem szerem annyira Nikolast

jó hangja van, meg minden, de túl egyhangúan énekel, már kezdem unni a hangját

sztem Tomi sokkal jobb volt az elején, Norbt pedg nem tudom nem szeretni, haláli

de a favoritom Vastag Csabi

2010. dec. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!