Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok hozzá, hogy már...

Mit szóltok hozzá, hogy már megint Nikolasnak kellett párbajoznia? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én azért vagyok kiakadva h a jobb énekes kapott kevesebb szavazatot (Nikolas is tud, de Kati klasszisokkal jobb)
2010. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
az oka a szimpátia... a Vastag Tamást kéne kiejteni, de mivel sok a tini, ezért nyomatják rá a szavazatokat.. szerintem nem is nagy szám az a gyerek, sokszor hamis stb. ezekben a műsorokban nem a hang alapján szavaznak sajnos.
2010. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Tomi elött én kiejteném Norbit, utána jöhet a Tamás, aki valóban elég gyenge így a vége felé, de Norbinak még hangja sincs, tehát hol itt az igazság? Valóban szimpátia az egész dolog titka.
2010. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nicolas ügyes, csak sajnos nagyon egyhangú, eddig egyszer sem okozott meglepetést, nem változott semmit az első válogató óta, és a dalokat is szinte mindig ugyanúgy adja elő.

A Yesterday "meggyalázása" meg pláne megmutatta ezt.


De abban is van igazság, hogy javarészt szimpátia alapján mennek a szavazatok. És ebben szintén nem áll az élen Nicolas.

2010. nov. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Nekem Nikolas a legelső pillanat óta nem szimpatikus, és a műsorban sem sikerült egyetlen dalával sem hatást gyakorolnia rám.. De azon nagyon meglepődtem, hogy kiesett. Azt látom magam körül, őt mindenki elismeri, (én is elismerem, hogy van hangja), és a többség igazi, karakteres jó pasinak tartja.. és mégis nagyon rosszul áll a szénája.

Katit sem szerettem különösebben, nem értettem egyet a beválogatásával, de neki sikerült meggyőznie arról, hogy ott a helye. Sajnálom, hogy kiesett..

Vastag Tomi az első válogatáson nagyon meglepett, tényleg tetszett, és komoly esélyesnek láttam a versenyben. Azóta azonban nem találja a stílusát, a hangját, és olyan faarccal képes előadni még a legszebb számot is, hogy szálka megy a szemembe. Neki kellett volna mennie..

Csabával szimpatizálok, Veca.. hát, szépen énekel, Norbi meg.. hiába mondjátok, hogy nincs hangja, engem tökéletesen kárpótol a stílusával.. A hangszál is egy hangszer, csak mindenki másképp szólaltatja meg.

2010. nov. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok_..


Én nagyon sajnáltam,nekem tetszik a hangja,

ő már most így is nyertes,olyan jövőt jósolok neki,mint Caramelé!

2010. nov. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A 02:26-os válaszolóval tökéletesen egyetértek. Nekem Nicolas nem szimpatikus annyira, jó, lehet, hogy jó hangja van, de nem fog meg egyik számával sem.
2010. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Esküszöm nem értem,hogy az én izlésemmel van baj vagy mI???Mindenhol mindenki azt mondja,hogy a sok tinilány küldi a szavazatot a Tomira,de!!mit néznek ki belőle???Valaki magyarázza már meg könyörgöm.

Számomra ugyanolyan csúnya,sőt még csúnyább mint Norbi.Norbinak a stílusában van valami legalább,ami kompenzálja a rútságát.Meg ő valahogy aranyos is,bár nem vagyok a rajongója.

Amúgy én pont azt szeretem Nikolasba,hogy mindent olyan nikolasosan énekel.Olyan nyugtató a hangja,órákig tudnám hallgatni,bármit is énekel.

2010. nov. 30. 20:46
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Én a magam részéről szintén nem tartom helyesnek Tomit, de egyáltalán nem csúnya, és szimpatikus személyiség, szóval sokakat valószínűleg ez fog meg.

Nekem mindegy is, mert a hangját szeretem elsősorban, ami szerintem fantasztikus (csak sajnos az utóbbi időben nem engedi ki annyira, mint amennyire tudná).

2010. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

Norbi húzzon már haza a fenébe!

Egyébként nem tudom. Pedig én nagyon szeretem, még szavaztam is rá. :P

2010. dec. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!