Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hova lehet írni Nikolasnak?

Hova lehet írni Nikolasnak?

Figyelt kérdés
Amit ő olvas és nem fanclubos cím. Közösségi oldalon csak fanclubokat találtam.
2010. dec. 29. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
írj az Rtl klub cimére, Veca is mondta h neki is oda kell írni ha aláírást akarunk vagy ilyesmi ..
2010. dec. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi
2010. dec. 30. 16:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, viszont a Class Fm-en mondta hogy nincs "Arckönyve"(facebook). Mondta hogy minden Nikolcas a facebook-on hamis!
2011. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen én is néztem már facebookon, de láttam, hogy egyik sem valódi, pedig mennyivel egyszerűbb lenne, úgy legalább tutira tudnám, hogy elolvassa amit írok.
2011. jan. 13. 16:00
 5/7 A kérdező kommentje:
találtam egy olyan adatlapom a facen ahol azt írja, hogy mindenki legyen olyan kedves aki az ő nevében regisztrált, és írja át fan clubra. Akkor az vajon most már tényleg az igazi Nikolas?
2011. febr. 12. 00:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, csak így próbálja hihetőbbé tenni az adatlapját. Ha az RTL klubnak írsz, biztosan válaszol.
2011. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2011. febr. 12. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!