Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem undorító, hogy...

Csak szerintem undorító, hogy Stohl Buci tegnap énekelgetve jött be műsort vezetni ahelyett hogy szépen kussban örülne, hogy egyáltalán valalki még képernyőre tette őt?

Figyelt kérdés
hányinger ez az ember, és az is, hogy engedik szerepelni... de a "legjobb" hogy énekelve, boldogan jött be, mintha mi sem történt volna...
2010. nov. 21. 21:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Hát akkor reménykedjenek, hogy a közvéleménykutatásban válaszolók meg is nézik az adást, mert az itt válaszolók tuti nem...

Ennyi.

2010. nov. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Engedd meg, hogy elitéljem a Stohlt ismeg a Császárt is. Igenis börtönbe való mindkettő, egy átlag polgár már ott csücsülne. Azért, mert pénzük van és az ügyvéd kimossa őket, attól nem lesz más a véleményem!
2010. nov. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Tudjátok miért undorító az egész?

Valaki írta előttem, hogy közszereplő, tehát a magánéletében is úgy kellene viselkednie, hogy példát lehessen venni róla.

A munkahelyről: a legtöbb munkáltató az állásinterjú előtt az összes létező közösségi oldalon megnézi az állásra pályázót. Nekik mi közük van ahhoz, hogy a szabadidejét a jelentkező mivel tölti? És nem a médiába jelentkezőket, akik esetleg a tévé képernyőjén fognak virítani. A fél ország gyomra forog, hogy a Stohl jópofizott. Majd a nézettségen levonhatják a következtetést. Az RTL legnagyobb baklövése volt.

Császár Előd sem került sittre, de nem is boldogult itthon, azért dolgozik Angliában. Itt megvetette egy ország, de ő legalább rájött, hogy hazánkban nem arat babérokat, elment szerencsét próbálni.

Nagy ívben teszek arra, hogy színház(ak)ban játszik-e, mert oda vagy elmegyek, vagy nem. Viszont aki nézni akarta a VV-t most valószínűleg pont a Stohl miatt nem fogja.

2010. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a felvétel alatt is lehetett benne egy kis anyag. Vagy esetleg lelkiismeretlen ahogy van. Vagy csak érzi a vesztét és bevonulása előtt még akar szerepelni kicsit.
2010. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
higgadjatok már le, még csak decemberben lesz a tárgyalása.
2010. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!