Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem undorító, hogy...

Csak szerintem undorító, hogy Stohl Buci tegnap énekelgetve jött be műsort vezetni ahelyett hogy szépen kussban örülne, hogy egyáltalán valalki még képernyőre tette őt?

Figyelt kérdés
hányinger ez az ember, és az is, hogy engedik szerepelni... de a "legjobb" hogy énekelve, boldogan jött be, mintha mi sem történt volna...
2010. nov. 21. 21:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Egyrészt igen, nálunk azonnal kirógják. Másrészt közszereplő, aki a viselkedésével követendő példát mutat (na).
2010. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
egy dolog nem tetszett nekem se, mégpedig amilyen dallal kezdett. De abban biztos vagyok, hogy az rtl kérte, hogy így kezdjen, és nem ő találta ki, hogy én már pedig énekelni fogok, ráadásul pont ezt a számot.
2010. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Én annak drukkolok, hogy először kapja meg pontosan ugyanazt az ítéletet a bíróságon, amit én, vagy te, vagy bárki kapna, aki ilyet elkövet.

Azután, ha van hozzá elég vastag bőr a képén akkor térjen vissza.

De szerintem ne tolja az RTL clubb senkinek az arcába ezt az embert addig, amíg a rendbe nem szedte a dolgait.

Szerintem...

2010. nov. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"Egyrészt igen, nálunk azonnal kirógják"

Igen? ezzel akkor értenék egyet, ha melóba is így menne az ember , de ha nem, akkor nekem mint munkáltatónak semmi közöm ahhoz, hogy mit művel szabadidejében. Amúgy ha eszerint válogatnánk meg, hogy ki vezessen egy műsort, akkor meglepődnétek hány embert nem látnátok többet. Szerintetek, hogy bírják a közszereplők azt a munkatempót ahogy élnek? Hajnalban kelnek, műsortvezetnek, este színházba, aztán filmet forgatnak, fellépnek, riportot adnak stb. stb. Már nem is tudom, hogy kik voltak felsorolva egy listán akik köztudottan drogoznak, és ezt a bennfentesek tudják.

2010. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
AZért adnak neki munkát, mert sajnálják, attól féltik hogy megint a droghoz nyúl. Amíg dolgozik, addig sem drogozik. _ így gondolkodnak.Kate Moss-t is a kokainbotránya után halmozták el egy rakás munkával, szerződéssel. A (liberális) média társadalmi szerepvállalása ez: "felkaroljuk a drogost". Egyébként a muki visszaeső börtönben lenne a helyre, mert legközelebb lehet hogy engem vagy téged vagy a szüleinket, gyerekeinket üti el.
2010. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Eddig is munka közben drogozott, és aki látott már drogost, az tudja jól hogy csak idő kérdése, hogy megint anyagozzon. Főleg, ha van rá pénze, mert elhalmozzák munkával. Arról győzik meg így hogy ő mindent megtehet. Meg is fogja tenni, hidd el.

Ilyen a személyisége. Igazi "rosszfiú". Akkor is, ha az egész családját tönkreteszi vele egy napon.

Viszont az embereknek, a fiataloknak nem azt kellene példaként látni, hogy piálás, drogozás, és két baleset után is a tv-ben röhögcsél ez a..... "figura".

2010. nov. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
egyébként, ha nem András, akkor Balázs se vezesse, mert olyan uncsi, hogy mindenhonnan ő folyik. Túl sokat nyomatják. Szerintem egy új ember kéne a VV-be, és a Lilu helyett is, mert nekem ő se szimpi, minél ismertebb, annál nagyobb bunkó lett. De inkább ne induljon el a VV, mert abból is bőven sok volt már!
2010. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Igen.


Elég gáz már ez a sok műveletlen tapló. Nem veszik észre, hogy nálunk is "lecsengett" ez a valóságsó őrület. Volt, érdekes volt, aztán elég volt.

2010. nov. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Én miatta, és ez az egész celebesdi miatt nem nézem.



Stohlnak a börtönbe lenne a helye!

2010. nov. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Amíg Császár Előd nincs börtönben, addig Stohl Andrást senkinek nincs joga elítélni! András miatt nem halt meg senki de a Császár miatt igen!

[link] Itt a bizonyíték, hogy miért Stohl András vezeti a Való világot. A közvélemény-kutatás résztvevőinek több, mint fele Andrást akarta!!!

2010. nov. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!