Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek van valami értelme...

Szerintetek van valami értelme a 6-os karika kitételének a képernyőre?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van valamennyi. Én, mint három gyerekes anyuka így gondolom. Csak az a kérdés, hogy amit egy hat éves nem nézhet meg, azt megnézheti-e egy hét éves? Szóval ez kicsit nehéz kérdés, de az jó, ha mondjuk a szülő tudja, hogy egy óvodásnak az a bizonyos mese nem jó, nem neki való. Néha annyira rémisztő rajzok, hangok vannak a mesékben, hogy képernyőre nem engedném...
2011. jún. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet valamennyi. Főleg arra jó, hogy így a TV csatornák elkerülik, hogy elvakult gyerekvédők feljelentgessék őket az ORTT-nél.


Illetve arra is jó, hogy a gyerekek így könnyebben leszűrhetik, mit nem néznek mert óvodásoknak való.

2011. jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
a-a semmi. max annyi h egy kis változás legyen... x)
2011. jún. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szlovákiában egy maci van a sarokban, ha gyerekműsor megy. Ez szép és jó, viszont délután 2-kor meg simán beadják a CSI-t.
2011. jún. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs értelme....mese mese....Most ha egy 4 éves megnézi a spongebobot(nem biztos hogy jól írtam) akkor még nem lesz semmi baj....De ha már egy 5 éves megnéz egy anime mesét....na abból már lhet baj...szóval én inkább csak a 12-est szigorítanám!
2011. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Az én 2,5 évesem nagyon szereti Spongya Bob-ot, hát had nézze. Csak azért mert ott a 6-os karika, nem fogom kikapcsolni.
2011. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Szerintem lenne, ha betartanák. A mostani karikák se nagyon vannak kinn a kisebb tévécsatornáknál.

Az animék pedig azért lehetnek károsak a gyerekekre, mert nem nekik szólnak. A többsége a 17-25 éves korosztályt célozza, de vannak komoly, felnőtteknek szóló drámák is.

Csak azért, mert rajzfilm, nem biztos, hogy mese (pl. South Parkról és Bavis & Buttheadről sem jut eszébe senkinek, hogy gyerekmese.)

2011. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

semmi értelme:D am se jól van megfogalmaza mer pl 18 éven aluliak számára nem AJÁNLOTT! nem azt mondja hogy nem lehet csak nem ajánlott:D

szoval....na értitek:D

2011. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs az offért:

Ma reggel (!) Stahl konyhája, ahol a kislányával főzött. És 12-es karika. Nem tudom, miért nem nézheti egy 11 éves gyerek, ahogy egy max.7-8 éves főz az anyjával.

2011. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

@Kowaxos

Mert hirtelen felindulásból kimegy a konyhába és hasba szúrja magát a nagy késsel. Vagy megpróbálja begyújtani a gázt és felrobbantja a házat:D

Amúgy hülyeség, hogy 1-2 ember eldönti, hogy mitől fél egy gyerek és mitől nem és akkor rányomják a karikát. Én simán néztem 6 évesen ma 12+osnak számító filmeket viszont az M1-en futó Delta című műsor főcímét ha megláttam remegve bújtam a takaró al...

2011. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!