Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem undorító, hogy...

Csak szerintem undorító, hogy Stohl Buci tegnap énekelgetve jött be műsort vezetni ahelyett hogy szépen kussban örülne, hogy egyáltalán valalki még képernyőre tette őt?

Figyelt kérdés
hányinger ez az ember, és az is, hogy engedik szerepelni... de a "legjobb" hogy énekelve, boldogan jött be, mintha mi sem történt volna...
2010. nov. 21. 21:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Mert szinész és ez a dolga.Akármit érez belül el kell játszania h milyen jo neki.

Amugy meg h mit tett,számomra nm les rosszabb színész és kész.

2010. nov. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
én csak úgy hallottam, hogy ezt csinálta, nem néztem a műsort tegnap... de én azthittem hogy már börtönben van. drog, alkohol volt a szervezetében meg ilyen közúti balesetet okozott. azért mégiscsak... az ilyen embernek börtönben van a helye, nem hogy még visszaengedik műsortvezetni... szánalom o.O L/18
2010. nov. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
utálom a csávó bár jutott volna börtönbe
2010. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én rendesen kiakadtam és elkapcsoltam... Ez a műsor nélkülem fut.
2010. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Stohl András színész, műsorvezető. A többihez (magánélet) senkinek semmi köze. Ahol te melózol ott kiderülne drog és alkohol, baleset egy kollégádról, akkor követelnéd, hogy azonnal rúgják ki? Ha hiszed, ha nem a függőség betegség és nem passzió.

Szóval amihez nekünk nézőknek közünk van , az a munkája és ahhoz nagyon ért.

2010. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
"színész ez a dolga"... ilyen ember ne legyen közszereplő és ne énekelgessen, miközben drogosan cikkcakkozot az úton a kocsijával...
2010. nov. 21. 21:59
 7/25 anonim ***** válasza:

30F vagyok, és láttam, hallottam már pár furcsa dolgot, de ettől a gyomrom kifordult.

Nagyon jól tudom, hogy ha én, vagy bárki tette volna ugyanezt, akkor most valami pinclyukban ülne a falhoz láncolva, kenyéren, és vizen.

A manus meg belibeg nevetve. Hát ez egy ország szégyene.

Az RTL clubb vezetősége a szájából segget csinált, talán úgy vannak vele, hogy a negatív reklám is reklám.

Bucinak vagy nagyon vastag a bőr az arcán, vagy mint színész ügyesen játszik, esetleg mindkettő.

Amúgy egy szinten vannak a szereplőkkel. A Lilu a You Tube-os beszolásai alapján szintén ....hagyjuk, Benkő D,....Pffff, ribancok, cigányok, mi kell még?

Kell egy pofátlan drogos műsorvezető, aki a celebvilág söpredékéhez "méltó".

Stohl előbb utóbb oda kerül, ahová való...

2010. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
igen, persze, de ez egy kicsit másabb mint egy normális munka. itt mindenki tudja hogy mit tett, és az ilyen ember ne legyen a tv-ben. persze, mindenkinek vannak hibái, senki sem tökéletes, de de más ha valaki közszereplő, vagy ha magánember, és csak a főnöke tud a dologról és nem a fél ország. én azt hittem a tv-ben azok kapnak helyet akik valami példaértékűt tudnak femutatni. (persze itt nem kiszelre és társaira gondolok)
2010. nov. 21. 22:03
 9/25 A kérdező kommentje:
30F teljesen egyet értek!
2010. nov. 21. 22:04
 10/25 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem mint színész, és műsorvezető, és drukkolok neki, hogy sikeresen térjen vissza.
2010. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!