Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Én vagyok az egyetlen aki...

Én vagyok az egyetlen aki nagyon-nagyon nem bírja X-faktor Nikolast?

Figyelt kérdés
A hangja nem olyan rossz bár az sem tetszik különösebben, de egyszerűen nagyon nem szimpatikus.
2010. nov. 15. 08:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem az egész Xfaktor egy nagy kula. Éjjel nappal az megy. Hétköznap 5 napon keresztül a fókuszban az van, hogy, hogyan készülnek a hétvégére, szombaton énekelnek, aztán vasárnap meg ismétlik. Mi ennek az értelme?
2010. nov. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Félreértetted! Én az X-faktort szeretem! A Nikolast nem!
2010. nov. 15. 08:33
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem, en sem kedvelem ot, de azt el kell ismerni, hogy nem a legrosszabb enekes. Nem is a hangja miatt nem kedvelem, hanem valahogy ranezesre nem szimpatikus.
2010. nov. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is pontosan így vagyok vele :D
2010. nov. 15. 10:26
 5/14 anonim ***** válasza:

elsőtől kérdezném, hogy hol ismétlik az x faktort vasárnap? a megasztárt ismétlik vasárnap, de az x-ről nem tudok. A mega van 5 napon keresztül a tv2-őn, de a fókuszban nincs minden nap x, pénteken és szombaton szokott lenni általában.


Szeretem Nikolast, ha valami negatívumot akarok mondani, akkor az nem tetszik benne, hogy olyan modoros, beképzeltes grimaszokat tud vágni, de remélem ő nyeri.

2010. nov. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem vagy egyedül, mert én ki nem állhatom. Modoros, beképzelt, megjátssza az agyát! Pedig én lány vagyok!
2010. nov. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én nem utálom, de nem is kedvelem különösebben.

Jó hangja van, de mindig feka zenét énekeltetnek vele, amitől már tele van a hócipőm.

2010. nov. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én bírom őt..csak az idegesít hogy sose veszi le a kalapját..ha nincs rajta kalap akkor meg sapka van rajta.. -.- igaz hogy jól áll neki..de akkor is
2010. nov. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én meg nagyon kedvelem, nekem tök szimpatikus, a hangját is imádom.A pasim viszont utálja, ugyanazért amiért te.:)

Meg neki a non-stop volt a kedvence és megmondta, ha Nikolas kiejti a Non-stopot, többet nem nézünk x-faktort.:)

2010. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Off:szerintem annyira egyszerű ember a Nikolas - mármint szerény, hogy sokan példát vehetnének róla.Őt okolni meg azért, mert kisesett a Non Stop - bocs, de ott szinte egyik se tudott énekelni - egy butaság.
2010. nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!