Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Egyetértesz azzal, hogy a TV2...

Egyetértesz azzal, hogy a TV2 és az RTL mindennél többet ártott a magyarok szellemi állapotának?

Figyelt kérdés
Ezekkel a végtelenül ergya, gagyi valósáhshow-kal, dalversenyekkel, meg a többi kreténséggel, az egyébként sem túl intellektuális átlag magyar csak még butább lett mint volt.

tegnap 21:47
A kérdező szavazást indított:
Igen, ezek és a hozzájuk hasonló adók nagyon sokat romboltak a magyarok intellektuális állapotán.
Nem, ezek a műsorok nincsenek rossz hatással a magyarok intellektuális állapotára.
3 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezeket a műsorokat nyugatról vásárolták, ott ugyanúgy futnak. Ráadásul vannak sokkal kreténebb is, pl. Geordie Shore. Ha az nem butít le, akkor semmi.

Szóval én nem értek egyet. A szórakozással senki sem butul le, kivéve ha valami alkohol vagy hasonló is szerepel a képletben.


A probléme nem az "elbutulás", hanem az, hogy mindenki azt hiszi neki van igaza és mindenki mást hülyének tart. Persze ez is a butaság egy változata, de szerintem leginkább ez mérgezte meg a társadalmat.

tegnap 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kedves Vezető ***** válasza:

Én az összes trash-t betiltanám Rtl től Dancsón át, a Tiktokkereket , mindenkit munkatáborba küldenék, és visszatérne a képernyőre a normális "bemondó/bemondó nő".

Milyen érdekes, tudtak normálisan beszélni az emberek, hellomizusziasztok' nélkül:

[link]


[link]

tegnap 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Maunkika show, Balázska show, Győzike.... A legaljának is a legalja, egyszerűen érthetetlen és végtelenül szomorú, hogy ezek még mennek.:(
tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!