Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A híradók miért csak utólag...

A híradók miért csak utólag számolnak be olyan eseményekről, ami érdekelhetne sok embert (pl. Múzeumok éjszakája, Nyílt nap az állatkertben stb.), de így lemaradnak róluk?

Figyelt kérdés
jún. 8. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Azért, mert nem programajànlók.
jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Azért, mert sajnos a híradónak nem az a célja, hogy pozitív hírekről hallja benne dolgokat, hanem negatív, depresszív, kékfényekről adjon tájékoztatást, hogy folyton félelemben tartson téged. Az ilyen pozitív hírek, meg kimerülnek a végén kb. 5 percben, ha találnak ilyet, amiről esetleg utólag értesülnek.
jún. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3%
Első vagyok. Köszi a pirosat! A tényeken semmit nem változtat. Semmit. Miért kellene ilyen tèmàval foglalkozniukRègebben volt önàlló műsor. Abban us csak csipegetni szoktak.
jún. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%

#3

A híradónak az aktuálisokkal kell foglalkoznia, amibe nemcsak a politika, a háború, a gyilkosság és a balesetek tartoznak bele, hanem a kulturális, családi események is, amiket szeretnek kihagyni.

jún. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4. Ezt nem vitattam. De a napi törtèsekről kell beszámolniuk, nem arról, milyen programok lesznek a közeli napokban.
jún. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igaz. Vagy manapság igaz, vagy rossz hírműsort nézel. Régebben az előkészületekről is beszámoltak.
jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6. Manapság is elő szokott fordulni, hogy nagyobb eseményt megemlítenek 1-2 nappal korábban. Akár előzetes, akár utólagos beszámoló a hírműsorok harmadik harmadában szokott előfordulni.

Amikor gyermek voltam, volt két országos rádió, és egy tévécsatorna. De nem maradtunk le dolgokról.

Ma, amikor talán a 80+ embereket nem számítva az internetről tájékozódik, a szekvenciális műsorokat szinte senki nem nézi, teljesen felesleges nem oda illó tartalom a hírműsorokba. Az országos frekvenciához kötelező elem a saját gyártású híradó, de azzal töltik ki, amivel akarják.

Kulturális előzetesek gyártása nem kötelező, de több csatornán futnak ilyen műsorok is bőségesen.

jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Én csak miattatok kérdeztem.
jún. 9. 11:00
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Alap hogy nem nézünk hiradót így nincs is jelentősége.
jún. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A múzeumok éjszakája minden évben ugyanazon hétvégén van. Az állatkertben gondolom jó előre meghirdetik a nyilt napot a helyszínen is meg a honlapon is meghirdetik. Nem értem hogy mi kellene még.


Persze csak akit érdekel, de ugye a kérdés is erről szól.

jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!