Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Akik utólag rendeltek HBO...

Akik utólag rendeltek HBO vagy Cinemax Pak vagy Filmbox Pro előfizetéseket, mennyi idő múlva "kapcsolták be"?

Figyelt kérdés
Azt mondták 72 órán belül szokott, de hogy miért, mire kell várni már nem kérdeztem és arról sem volt szó, hogy majd esetleg újra kellene indítanom a boxot. Nem kell? Csak azért aggódom kicsit, mert plusz egy TV-re is kötöttem szerződést és azt is hozzátette a Vodafone ügyfélszolgálatos, hogy ha esetleg nem aktiválódik 72 órán belül akkor majd jövőhéten megcsinálja a technikus.:/ Más szolgáltatónál meg állítólag ha rendelsz új prémium csatornát akkor azonnal elkezdik sugározni. Úgyhogy most nem tudom mitől függ, ezért kíváncsi vagyok kinél hogy indultak el az új csatik!? Köszi!
2021. dec. 14. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinél 72 órás max határidő van. A Rendszer, ha látja, hogy elofizetője vagy, felodja a kódolást! amúgy már másnap elinditjak és igen, érdemes ujraiinditani a beltéi egységet. (Ha az nincs, akkor behangolni a csatornákat) Türelem rózsát terem.
2022. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálunk azért mondta azt az egy hetet az ügyfélszolgálat mint utólag kiderült (3 napig állandóan lestük vártuk mikor kezdik már sugározni, állandóan indítgattam újra a boxot is), mert "egy munkalapra nyitották meg a két teljesen különböző feladatot, ezért amíg nem jöttek második boxot beszerelni, addig nem sugároztak volna semmit. Na ennyit a max.72 óráról. Pedig még 3.nap is hitegettek, hogy estére beindul. Nem voltak képben az biztos.:/
2022. jan. 22. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ők hibáztak. Dolgoztam zsolgaltatónál, ilyet nem szabad egy munkalapra felvenni, hsizen a boxok cseréje ha jól emlékszem (nálunk) 30 napos határidővel fut. Az ügyfélszolgalat meg rendszerben ha telefonalsz annyit lát, hogy oké, mukodni fog 72 óran belul, erre siman rogzithettél volna egy panaszt. :D De aza lényeg, mostmár működik a szólgáltatás, jó szórakozást és sok hideg sört hozza! :D
2022. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én tudom ezeket😏 pont amikor mondtam, hogy legyen akkor kedves rögzíteni, hogy mással ne fordulhasson ilyen elő, hogy a felvevő kollega is tudja...na akkor kapcsolt át telózott máshova és addig vonalban maradtam míg be nem kapcsolták!😅 Köszi egészségedre!!🍻🤘
2022. jan. 24. 08:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!