Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Filmbox filmjei visszanézhet...

A Filmbox filmjei visszanézhetők valahol?

Figyelt kérdés

Tegnap véget értek a kódolatlan hetek a telekomnál, a Filmbox csatornákat is ingyen nézhettük. Megszerettük, ezért elindítottuk a csomagváltást, ami nem emgy gördülékenyen, de ezt most nem részletezném, a lényeg, hogy legalább egy hétig még biztosan nem lesz Filmboxunk :-( :-(


Viszont ma indul a Filmbox Family-n egy 24 részes karácsonyi filmsorozat, minden este 20:30-tól vetítenek egy epizódot dec. 1-től dec 24-ig. Nagyon szerettük volna megnézni, a gyerekek is nagyon rákészültek :-( :-(


2016. dec. 1. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy Filmbox Live, de azt szerintem Telekomos előfizetők nem vehetik igénybe.
2016. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

beregisztráltam, egy hétig ingyenes, utána ezervalamennyi havonta.... remélem, az ingyenes hét alatt meg tudják oldani a problémánkat.

De legalább sikerült megnézni az első epizódot, nagyon örült neki a család :-)

2016. dec. 1. 23:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ezért írtam hogy a Telekom nem adja az előfizetés mellé, de van olyan szolgáltató ahol a Filmboxos csomaghoz további plusz pénz nélkül jár a Live is. Hátha egyszer a Telekom is bevezeti ezt. :)
2016. dec. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!