Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kezdődik mindjárt az X-Faktor,...

Kezdődik mindjárt az X-Faktor, kinek szúrkolsz?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is:D
2010. okt. 23. 18:53
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

NonStop, Király L. Norbi


A Nyári lányoktól meg Vecától a hideg ráz, nagyon utálom őket. Tegnap nyugodtan kieshettek volna Fanni helyett.

15/l

2010. okt. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

Most én is egyet értek azokkal akik azt mondják ha egyszer magyarok vagyunk énekeljünk magyar számot..

Mert tegnap azért nem néztem,mert amit nem értek azt nem szeretem.. :( sajnálom....

Jobban szeretem a: Maradj velem,Elmegyek,szebb holnap,TNT meg sok mást mint az angolokat

2010. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Nikolasnak, Vastag Tamásnak, és Király L. Norbinak :D:D

13/L

2010. okt. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
58%
En elso sorban Shodeinde Dorkanak, Takacs Nikolasnak es Kiraly L. Norbinak szurkolok:)Ok a kedvenceim (L)(L)(L). Es szerintem nem nagy sz*r az egesz X faktor mert sok tehetseges eloado van, es biztos jobbak vannak ebben a tehetsegkutatoban mint egy par ,,enekesnek'' akik nem tudnak valami jol enekelni...de telleg nezzunk meg egy par peldat.
2010. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
58%

Király L. Norbi...imádom, mert olyan egyedi...én még ilyen sztárt nem ismerek, mint Ő...szerintem éppen ezért kéne Ő megnyerje, mert olyan mint a Nikolas 10000 van...hajráá!!



14/L

2010. okt. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:
Én is szoktam nézni a ZENEI TEHETSÉGkutatókat direkt nagy betűvel), de az olyanoktól, akiknek semmi hangjuk (Király L. Norbi, Szíj Melinda, Fannika) azoktól kiráz a hideg. TEHETSÉGKUTATÓ, nem pedig "szociális segítségnyújtó", vagy "bohóckodó". Elnézést, ha valakit ezzel megbántottam, de nekem ez a véleményem.
2010. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Nyári lányokkal az a baj hogy mindent tudnak jó hangjuk van (állítólag szépek is...) De ordít róluk ha valaki jobban nézi a pofikájukat és a szemüket hogy NEM szeretnek énekelni unják stb. És kirázz emiatt az éneküktől a hideg. X-factorról annyit hogy meg van rendezve a zsűritől kezdve minden... Feró bunkózik a csajszi olvadozik Péter szakmai szemmel minden megmond szal nem feltűnő?
2010. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

" Feró bunkózik a csajszi olvadozik Péter szakmai szemmel minden megmond szal nem feltűnő?"


Ez egy szinjáték..,le vannak osztva a szerepek,ki hogy viselkedjen!Amúgy a Nyári lányoknál a magasabb olyan unott fejjel állt a zsüri elött az adás végén,hogy rossz volt nézni!Feró meg is jegyezte,hogy olyan fejjel áll ott mint aki citromba harapott....

2010. okt. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!