Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kezdődik mindjárt az X-Faktor,...

Kezdődik mindjárt az X-Faktor, kinek szúrkolsz?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is:D
2010. okt. 23. 18:53
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

13/L vagyok:D

Én még A Vecát is szeretem :D És azt a csajt, aki nem rég szült:)

Köszönöm a válaszokat, még jöhetnek:D

És nézzéteek:D

2010. okt. 23. 19:36
 12/48 anonim ***** válasza:
20%
Senkinek !!! Utálom az ilyen agyatlan ki mit tudokat ! Nagy baromságok szerintem a Mónika showval van egy szinten az ilyen műsorok ! Összegyűjti az összes agyatlan népet akinek van tévéje bár vannak tényleg olyan emberek akiknek már dűl a házuk de azért ott van a ház tetején a kábel tv parabolája ! Na azok néznek ilyeneket a sok IQ nélküli ember akinek nincs más dolga mert életében nem emelt egy fűszálat sem és hát véget ér kb 8 kor a sok sorozat és hát mit is nézzen a tv ben hát nézi a sok barmot aki elmegy ilyenre ! Oszt vedelve röhög a sok barmon akik csak pár perces hírnévre vágynak . És amilyen a magyar ember még ha egy majom kézen tudna állni akkor azt is beválogatnák ide mert hát ez kell a magyar népnek !!!!!!! És a tinci binci lányok meg a magazinokba megvehetik a kedvenceik fotóját és ki tapétázhatják velük a falukat persze az nem lényeg hogy egy hónap múlva azt sem tudják hogy ki a jó élet volt az aki ott vigyorog a falán !!! Sebaj jó lesz porfogónak vagy a kandallóba ! És azokon be tudok szarni mikor mondják hogy ki a jó büdös k... élet mutatott x et . Ez nevetséges !!! Főleg hogy ezért már meg kell nézni a fokúszt vagy a különböző újságokat hogy ezt meg tudják !!!!!!!!! Á ezek a műsorok amik még a barátok köztnél is rosszabbak pedig hát az sem kutya !!!! Komolyan mondom hogy le emelem azok az emberek előtt a kalapom akik már megnézték mint a 2564 évadot !!!! Olyan 12 évet simán elvett az életükből ! Meg amikor azok a kis kölyköt indulnak hát normálisak a szülök hogy ilyenre elengedik a gyereküket ??? Vagy hát persze kell a pénz bocsi ! Bár én amúgy is utálom a magyar sztárokat ha fogalmazhatok így mert ők a véka alatt sem vannak ! Ki értve ilyen megasztáros csillag születik emberekre ! ( mert a magyar régi sztárok közt voltak kiemelkedő tehetségek ). Az X faktornak meg adhattak volna normálisabb nevet is ja másik bocs arra meg nem volt idő ! És ne is beszéljünk a bennük szereplökről hogy még Morzsi kutyámnak is jobb hangja van . A Megasztár meg már 5 széria óta a magyarok szégyene ! Mindig ide oda dobálgatják hogy ugyan már ne csak Teri néni nézze hanem nézze Pista bácsi is mert a kutya sem nézi !!!!!!! A bírák meg rosszabbnál rosszabbak !! Mi van csak nekik nem volt más dolguk ezért vállalták el ??? De ha ez a jó a magyar népnek hát csámcsogjon rajta csak meg ne fulladjon !
2010. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
28%
utolsó kettővel egyetértek. ti teljesen barmok vagytok hogy lehet ilyet nézni? és még szurkoltok is gratulálok!
2010. okt. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
28%
Senkinek. Ez az egész úgy szar, ahogy van. A húgom miatt hallgatnom kell, de egyik versenyző sem tehetségesebb az átlagnál. Mellettük úgy érzem, én is jó eséllyel indultam volna... Szánalmas az X-Faktor a Megasztárral karöltve... -.-" :D
2010. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim válasza:
58%
Mi vagyunk a barmok? Mi legalább tudunk helyesen írni! És az, hogy valaki szereti a zenét, és szereti hallgatni a tehetségesebbnél tehetségesebb embereket, szerintem egyáltalán nem "égő". Amúgy meg a zene fejleszti az intelligenciát, bár nektek ezt hiába mondom. Inkább menjetek vissza "Wowozni" meg "Csézni".
2010. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:

Norbinak :D

14l

2010. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:

Igazad van kockák vagyunk mind és ilyen szart hallgatunk:

http://www.youtube.com/watch?v=qh32iJrIboU

2010. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
50%

20.14: Figyelj, a Ska-P-t úgysem fogják elismerni, mert ők a zenét csak Justin Bieberig meg Brasch Bencéig tudják élvezni. :P

Éljen a Ska-P. :) <3

Én is linkelek akkor egy förtelmes számot: http://www.youtube.com/watch?v=ZyB-VdQRCG4


(20:08 voltam)

2010. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
50%
Áh végre még egy ember aki rammsteint hallgat. kedvenc előadóm
2010. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
Nekem is a Rammstein a kedvencem.
2010. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!