Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Adam Lambert meleg. Titeket...

Adam Lambert meleg. Titeket ez hogy érintett? Mert engem lesokkolt. Főleg az hogy a tokióhoteles bill nagyon bejön neki. fúúúj

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 00:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
mért kell mindenki azon megbotránkozzon h meleg?na és ha meleg nem értem mért zavar másokat,az az ő magánélete,mért nem azután ítélekznek miután hallották énekelni...és hiába h meleg sztem sok hetero pasi szeretne úgy kinézni mint ő(festék nélkül)...
2010. júl. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
41%

BAKKER NEM UNJÁTOK MÉG???????????????

MINDEN MÁSODIK KÉRDÉS AZ HOGY YX MELEG-E VAGY HOGY HOGY ÉRINT MINKET,HOGY MELEG.

MINDENKIRŐL EZ MEGY.

ÖCSÉM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Adam Lambert meleg. ÉÉÉS?? én attól még ugyanúgy szeretem ugyanúgy meghallgatom a zenéit nem érdekel h meleg. Semmi bajom nincs velük szerintem ugyanolyan emberek, jó kicsit érzelgősebben. és? nem tudsz tenni ellene. Szerintem ezzel ne foglalkozz. Lindsay Lohan meg leszbikus. És? Ettől ugyanolyan jó színésznő.
2010. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Basszus kit érdekel már hogy meleg??? Ez az egyetlen problémátok? Az nem is érdekel senkit hogy mennyire tehetséges? Amúgy miért zavar titeket hogy szerelmes számokat is énekel. Még jó,ő is ember ,ő is volt szerelmes,nehogy már azért ne énekeljen róla mert neked nem tetszik. Ahhoz meg kinek mi köze hogy egy pasi ihlette ezeket a számokat? És az sem igaz hogy kézhez kapja a dalszövegeket,mert ő is írt dalokat,pl az Aftermath-et és a Broken opent,ezek pont azok a lírai dalszövegek,amiket említettél.

Szálljatok már le egyszer és mindenkorra a "úristenAdamLambertmelegmostmilesz???" témáról! Az ő dolga,mellesleg így tökéletes. Amúgy meg a homofób idióták ne irogassanak vele kapcsolatban hanem foglalkozzanak a saját életükkel.Néha magatokba nézhetnétek!

2010. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző kérdezővel. Sajnos az Én kommentemet valamiért nem jelenítette meg, pedig elég hosszú és részletes volt, szóval most bepöccentem és inkább nem mondok semmit. ADAM LAMBERT FOREVER!
2010. aug. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nah szoval engem nem sokkolt tudtam róla amikor megismertem de amikor megláttam elalkadt a lélekzetem,beleszerettem blee xD
2010. okt. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon hidegen hagy, hogy meleg. Egyáltalán miért kell ezért fikázni? Hallgassátok meg egyszer és rájöttök h nem az a lényeg h olyan amilyen! Szntem krva jó hangja van és nálam a top listán az első. Ő legalább őszintén kimondja az egész világ elött h ő meleg és nem zavarja h ki mit gondol! És csak úgy megjegyezném h sok olyan sztárunk volt akik melegek voltak. És törődött is evvel bárki? Úgyhogy le lehet szállni róla. Akik ezért utálják, hát azokat én ott helyben leütném!
2010. okt. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Adam meleg, oké..Nem nagyon érdekell..

DE AZ, HOGY EGY ILYEN RONDA HÁNYADÉK TETSZIK NEKI.........az kicsit durwa....Nem?XD

2010. dec. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!