Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Adam Lambert meleg. Titeket...

Adam Lambert meleg. Titeket ez hogy érintett? Mert engem lesokkolt. Főleg az hogy a tokióhoteles bill nagyon bejön neki. fúúúj

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 00:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%

Először is rákerestem, hogy "ez meg ki?"?

A képei alapján látszik, hogy homár, mit kell ezen csodálkozni.

2010. júl. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%

Ki az a Adam Lambert?? Na én is megnéztem a google-n.

Bár még mindig fogalmam sincs,hogy kicsoda(nem is igazán érdekel)de már első ránézésre is látni,hogy homo..

2010. júl. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem érthető miért jön be neki, én mióta láttam azóta látom kinézetre a hasonlóságot közöttük. Amúgy engem nem zavar, míg színpadon nem elégít ki senkit (úgy).
2010. júl. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
Különösebben nem érdekel... Nem vagyok oda érte...
2010. júl. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
12%
Ezt te is a Popcornban láttad? Én ott és engem is sokkolt, mert azelőtt utáltam, és pont akkor kezdtem megkedvelni. Aztán amikor elolvastam, hogy meleg, megint nem szerettem. De azóta megint szeretem.
2010. júl. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
13%
És még annyi, hogy elég undortó! Szerelmes dalszövegeket énekel, ezek szerint FIÚKNAK!!! És az egyik számban egy fényképet néz és annak énekel. Ez undorító! Egy FIÚ képének énekel FIÚKÉNT!!!
2010. júl. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem meg tök hülyék vagytok. Hallgassátok már meg a hangját!!

http://www.youtube.com/watch?v=P865DTK-p_Y

pl. 1:00-tól...

Miért az számít nektek, hogy meleg-e vagy sem? Ő ilyen, és kész. Zeneileg pedig egyszerűen csodálatos. Homofób idióták, nem hiszem el... és ha meleg? Még ha nem is lenne az, mit változtatna? Lehetnél a felesége, vagy mi? Nem hiszem el, hogy valakit csak addig lehet szeretni, amíg hetero... ez szörnyű, szerintem.


Nagyon jó hangja van, vicces és nem mellesleg művelt ember, ne az számítson már, hogy "FIÚNAK énekel"... -.-"


Jöhet a lepontozás.

2010. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Az hogy mit énekel nem ő dönti el, hisz ő csak kézhez kap egy feltehetőleg egy dalszöveget, amit felénekel és kész. Ha nem romantikus számokat énekelne, akkor valószínűleg senkit nem érdekelne. Néhány romantikus dalszöveg minden sztárnál úgymond "kötelező". Az meg, hogy fiúnak vagy lánynak énekli, nem mindegy? Ugyanolyan ember és ugyanolyan érzései vannak mint másnak. Gondolom ha tudja valakiről, hogy nem meleg, akkor nem fog rányomulni... Nem tudom mit kell állandóan ilyen problémázni... Elég szánalmasak ezek a sztereotípiák...
2010. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érint engem? Sehogy sem érint mert nem a volt pasimról van szó. Persze az első benyomásom az volt róla hogy állati jó a hangja a második, hogy meleg. (szerintem tűrhetően néz ki amíg nincs agyonsminkelve) Nem igazán zavar amíg ilyen jó számai vannak.
2010. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
10%
én nagyon szeretem a zenéjét attól függetlenül hogy meleg....eleinte nem tudtam, anyával is azt beszéltük milyen jól néz ki....de aztán youtube-on találtam olyan képeket amiken épp csókolózik xy-al.... O.O
2010. júl. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!