Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szamit nekem a magyarok...

Szamit nekem a magyarok velemenye. Ti mit gondoltok roluk?

Figyelt kérdés
Justin Bieber(sztem nem), Cody Simpson ( http://www.youtube.com/watch?v=eEu-CqMCquc vagy http://www.youtube.com/watch?v=PyyVkPntbhc) avagy Greyson Chance ( http://www.youtube.com/watch?v=bxDlC7YV5is)
2010. júl. 2. 00:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
VAGYIS KIVANCSI VAGYOK HOGY TI HOGY GONDOLJATOK :D
2010. júl. 2. 00:16
 2/12 anonim ***** válasza:

00:16...ott a pont ;)

Amúgy kedves kérdező..milyen nemzetiségű vagy :D?Csak mer elég furcsa a mondat szerkesztésed :D

2010. júl. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Magyar vagyok :)) csak mar faradt egy kicsit es sotet is van :))
2010. júl. 2. 00:25
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát kitartok az első válaszoló mellett.. de én így gondlolom:

-A bíbőr gyereket be a dunába..

-A másik kettőnek jó hangja van..de ha az is ilyen bíbőr lesz akkor mehetnek ők is..

2010. júl. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
JOK A VALASZOK :)) EN IS IGY GONDOLKODOM XD
2010. júl. 2. 00:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeknek sem lesz már normális életük, kb mekalikalkin féle drogozást nézek ki belőlük, remélhetőleg egy dunai hídon üt majd be a cumó.
2010. júl. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Justin a legjobb!

Nézzétek meg a többit! Mindegyik őt majmolja! A hajuk is teljesen ugyanolyan. De Justin haja és hangja a legjobb!

2010. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

most hallottam elősör az utolsó kettőről..

a greyson chance-nek van a legjobb hanjga.Nagyon jó az a paparazzis video,még sokra viheti a későbbiek folyamán.Amúgy egyikről sincs konkrét véleményem,nem az én korosztályom.

2010. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én valahogy JB-t nem annyira csípem, bár meg kell hagyni hogy a hangja az elég jó. Cody... hát őróla nem tudok igazán mit mondani, de a Flo-Ridával közös számuk az iYiY az klassz lett. Kinézetre elég aranyos arca van, szép a szája. Greysonnak van egy tök jó száma amit ő írt a Broken Hearts, az nagyon ott van. Hang alapján szerintem is neki van a legjobb. Igen, neki is hasonló haja van mint Justinnak, de mostanában kinek nem? Nagyon senkinek sem lehet látni a homlokát... :/ Na mind1 összességében mind három srác hangja jó és a számaik is azok. Most nem tök mindegy hogy kedvesek e vagy nem? Úgyis csak a hangjukat halljátok! Nekem ez a véleményem, de ízlések és pofonok. (Nem lett kicsit hosszú, ha igen bocs):)
2010. júl. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 hasasasa ***** válasza:
Justin bieber-nek nincs hangja egy kis patkány akiteszi a eszét meg nőzik mikor még a bőlcsőben a helye az első az szerintem nem olyan jó de a második huh hát oda baszott rendesen
2010. júl. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!