Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Erről mit gondoltok? /Külföldi...

Erről mit gondoltok? /Külföldiek véleménye a magyarokról/

Figyelt kérdés

ZBIGNIEW KAZIMIERZ BRZEZINSZKI (1928- ) amerikai nemzetbiztonsági tanácsadó a 70-es években leírta:

“Aki a világ fölötti uralmat meg akarja szerezni, annak el kell foglalnia a Föld szívét. Aki elfoglalta a Föld szívét, az birtokba vette Európát. Aki birtokba vette Európát, az ura az egész világnak.”

(A Nasa kiadásában megjelent Gaia elmélet című munka azt írja, hogy Földünk élőlény, melynek a szív csakrája a Kárpát-medencében található. A Föld 7 energetikai központja közül a Pilisben található a Föld szívcsakrája.)


XIV. DALAI LÁMA TENZIN GYATSO született LHAMO DÖNDRUB (1935- ) az 1980-as évek második felében kinyilatkozta, hogy

“a Földön a magyaroknak energiaközpontot védő szerepük van.”

2006. október 11-én Prágában a Dalai Láma üzente a magyaroknak:

“Magyarok! Bár népük nagy múltra tekint vissza, a szabadság és a demokrácia terén még fiatalnak számítanak. A lehetőség mindazon által eljött az Önök számára, hogy kibontakoztassák képességeiket és megmutassák a világnak szellemüket, kezdeményező képességüket. Ehhez azonban az önbizalom elengedhetetlen. Éppen ezért akármilyen nehéz is, bármilyen akadállyal, nehézséggel néznek szembe, nem szabad, hogy elveszítsék a reményt és az elhivatottságukat. Bizakodónak kell maradniuk! Egy tibeti mondás úgy tartja: 9 kudarc 9 próbálkozást jelent. Biztos vagyok abban, hogy egy ilyen nagymúltú nemzet fényes jövő előtt áll. Kérem dolgozzanak továbbra is keményen és távlatokban gondolkodjanak! Tartsák szem előtt azokat a nemes célokat, amelyek a közös érdekeket szolgálják. Az emberek sokszor – és ez a politikusokra különösen igaz – elvesznek az apró részletekben. Ez nem helyes.

Gondolkodjanak távlatokban! Ez az én tanácsom. Köszönöm.”


Nepáli papok 2005-ben kijelentették, hogy mindennap imádkoztak a Földért.

Most “vajúdik a Föld és a Kárpát-medencében szüli a jövőt.”


TANPAI RINPOCE a nepáli Fehér Király kolostor vezető lámája magyarországi tartózkodása idején (2007) így szólt a magyarokhoz:

“Önök, magyarok elképzelni sem tudják, milyen büszkék lehetnek nemzetükre, magyarságukra. Mi biztosan tudjuk, hogy a világ szellemi, lelki és spirituális megújhodása az Önök országából fog elindulni. A világ szívcsakrája az Önök örszágában, a Pilisben található. Ez a spirituális megújhodás már megindult Önöknél!”


2010. júl. 19. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Én ezekről még nem is hallottam. Bevallom érdekes :)

Itt élek a Pilis környékén...Várom ezt a spirituális dolgot :)

2010. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]


itt olvastam.sok szépet mondanak azért a magyarokról:D.

2010. júl. 19. 16:55
 3/9 A kérdező kommentje:
amit ide bemásoltam nem tudom mennyire igaz,de érdekes,hogy ilyet mondtak.
2010. júl. 19. 16:56
 4/9 anonim ***** válasza:

érdekes...


Lehet hogy mi idézünk elő valamit 2012-ben :P

2010. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem mondanám:D

csak találgatni lehet 2012-ről is...:D

2010. júl. 19. 16:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A Dalai Lámás igaz,most találtam meg Youtubeon :D

2010. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7%

1. Nincs itt semmiféle energiaközpont. Szép dolog, hogy le van írva, de hol a bizonyíték? Hol a bizonyíték eleve a csakrákra?


Az utolsó bekezdés, az a vezető láma, internetes szlenggel élve, egy elég nagy láma. Nem lehetünk arra büszkék, hogy magyarok vagyunk. Ide születtünk, ez egy genetikai véletlen, nem egy felmutatható eredmény. A szellemi megújulás, és Magyarország kapcsolata? Remek vicc.

2010. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
gondomom más országokról is elmondanak minden szépet és jót mikor ott vannak ezek az emberek.
2010. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Földtörténetből ismert geológiai keletkezési viszonyok miatt elképzelhető, hogy itt, sík területen több energia átjut a Föld közepéből, mint ahol sok hegy van, ez logikus.

Az is igaz, bizonyított adat, hogy Magyaro-on van a legtöbb agykontrollos a népességszámhoz viszonyítva.


A többivel nem foglalkozom, teszem a dolgomat, atőlem telhető legjobbat, ennyi elég. Miért kéne többnek éreznem magam mások sikerei miatt? Csak a magaméra lehetek büszke, és a magam életéért felelek.


Szerintem az "igaz" részébe belemagyarázzák a nacionalizmust, a jó és rossz erők is működnek, ki mit tett ehhez hozzá, és emiatt nem egyszerű kitalálni, mi ebből az igazság és mi a belemagyarázás. És ha figyeled, az esettanulmányok fórumban, ahol romániai magyarok is írnak, feltettek már olyan linket is, ahol hasonló "kiváltság"-ot tulajdonítanak a románoknak, de ukránoknál is hallottam ilyesmiről. Szerintem az ilyen írások inkább a nemzetek közötti különbségekre irányítják a figyelmet - az igazi spirituális tanok pedig az egységre!!

"Mind egy néphez tartozunk, de úgy élünk, mintha különbözőek lennénk." /Részlet az Avatár meséből./

Önmagadhoz mérd magad! (amit elértél az induláshoz képest, ezt is egy híres akárki mondta)

2010. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!