Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Rosszul vagyok, ha Vajna...

Rosszul vagyok, ha Vajna Tímeás posztok, cikkek alatti kommenteket olvasom. Hogy lehetnek ennyire undorítóak az emberek?

Figyelt kérdés
Pedig engem hidegen hagy a téma, nem vagyok a rajongója sem neki, sem pedig az elhunyt férjének. Az emberekből áradó állatias megnyilvánulások, amelyeknek ez a nő a céltáblája, viszont teljesen ledöbbentenek.
2019. febr. 1. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Csupán irigység $$$ !
2019. febr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%

Irigység.

Mondhatják hogy ,,EngGEm NeM éRDekEL VajNA TiMI", de a mérhetetlen gyűlölet ami belőlük árad már csak az lehet. Plusz van ez a berögzült elképzelésük hogy ,,Timi csak pénzért volt Andy-vel együtt, milyen egy golddigger ribi úr isten szánalmas" és azt hiszik, hogy emiatt nyugodtan lehet szidni.

(Szintén nem vagyok rajongója, még csak cikkeket se olvasok róla, de valahogy mindig hallom az őt szidó megnyilvánulásokat.)

2019. febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Engem is sok minden ledöbbent. Ez speciel nincs közöttük.

De más bűnözőkről szóló cikkek alatt is csúnya vélemények szoktak lenni, ezért ez nem meglepő. Ahm...egyébként nem kötelező Vajna Timis cikkek kommentjeit olvasni.

2019. febr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja. Nem kötelező meg a többi közhely. A világban jól körülnézni sem kötelező, ennek ellenére én néha megteszem.
2019. febr. 2. 22:05
 5/8 anonim válasza:

[link]


Velük is ez megy, pedig nincs milliárdos örökség.

2019. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Engem az sem zavar, ha valaki pénzért megy férjhez, kb szarom le, ki mit csinál, legalábbis ezen a piti, senkinek sem ártó szinten :) ez nem az a horderejű dolog, ami igazolná az ilyen jellegű megnyilvánulásokat.
2019. febr. 3. 22:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Ami amúgy a témával kapcsolatban leginkább kiakasztott, az nem is a férje halála után olvasható ízléstelen izék voltak. Hanem egy pár évvel ezelőtti bulvárfos írás, amiben Tímea lenyilatkozta, hogy hogyan nyomta bele az anyja a fejét a tányérba, mert válogatós kisgyerek volt, vagy valami hasonló. Na itt írogattak olyanokat, hogy kár, hogy az anyja nem loccsantotta ki az agyvelejét, mert megérdemelte volna stb. Már így egy kisgyereknek. A SAJÁT ÉDESANYJA. Miért nem ölte meg? És totál jogosnak érezték az egészet. Hogy egy kölyköt agyonverjenek, és ennek hangot is adjanak, névvel, arcképpel, stb, mert hát az egy "goldigger pi**a". És ezek ilyen kedvesidősnéni meg szomszédbácsi megjelenésű arcok voltak, legalábbis profilkép alapján, olyanok, akikkel nap mint nap találkozhatsz utcán, boltban meg ilyen helyeken. Konkrétan akkor lefagytam. Ez szerintetek normális?
2019. febr. 3. 22:37
 8/8 anonim válasza:
Pedig ő nem lopott hanem megszépítette valakinek az öregkorát...
2019. febr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!