Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a bajuk az embereknek...

Mi a bajuk az embereknek Vajna Tímeával?

Figyelt kérdés
Igen, értem, hogy egy gold digger, de a Facebook-oldalán megnéztem a kommenteket (valaki felhívta rá a figyelmem), és hihetetlen, hogy kedves nagymama kinézetű nénik olyan gyalázkodó stílusban írnak, hogy döbbenet. Félreértés ne essék, nem egy példakép a nő, de Andy Vajna nagyon jól tudta, mit csinál. Ebben a kapcsolatban senki nem vert át senkit, Timi a testét hozta, Andy a pénzt. És nem ők az egyetlenek. Tony Curtis, Peter Falk, Mick Jagger stb..., az ő volt feleségüket miért nem ekézzük? Vagy bárkinek a volt feleségét, akinek sokkal fiatalabb volt? Azok sem hiszem, hogy őszinte szerelemből házasodtak. Nagyon sok férfi (nem mindenki!) amúgy szerintem ugyanúgy elvenne egy gold diggert, ha gazdag lenne, és sok nő (nem mindenki!), aki szidja, pont akkora ribi, mint ő. Személyes ismerőseim között is van, aki szidja, közben az illető épp egy k***.
2019. jan. 21. 01:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
leírtad egy gold digger..neki ez a “foglalkozása”..most épp őt menő szidni de lecseng majd ez is szépen..az emberek meg ilyenek..a saját nyomorukat máson próbálják levezetni..kész
2019. jan. 21. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Az emberek nagy részének mindig kell valami amin csámcsoghat, erről szól a bulvár is. Engem hidegen hagy a dolog szerintem kettőjükre tartozott aztán kész.
2019. jan. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem gusztustalan,hogy meghal valaki és rögtön ocsmánykodva szidják a nejèt. Tök mindegy,hogy most kicsoda. Ahogy fentebb írták,Andy tudta,hogy miféle ez a nő, mégis kellett neki. Amúgy aztán simán kinézem az öregből,h sz@rt se hagyott a nejére.☺
2019. jan. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Irigység, mi más lenne. Irigykedtek Andy Vajnára is, amiért ennyire gazdag és ennyi idősen ilyen fiatal csinos felesége van, irigykednek Vajna Tímeára, amiért neki sikerült az, ami sokaknak nem. Nem morálisan vagy erkölcsileg ítélik el (amihez egyébként semmi joguk), hanem simán irigyek rá, hogy ő elmehet bármikor Floridába napozni, mások meg nem. Ennyire egyszerű az egész, nem kell bonyolítani.
2019. jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A leszavazásból úgy látszik páran magukra ismertek :D :D
2019. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
valakinek az a nap csúcspontja h másokat lepontoz..
2019. jan. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
17%

Az a helyzet, hogy Timike bizony tett róla, hogy sokan utálják. Igen, az ami, egy aranyásó, aki pénzes pasikkal veteti el magát. Ez eddig rendben is van. És mindez nem is érdekelne senkit, de Timike direkt provokálta ki magának, hogy foglalkozzanak vele.

Az oldalait állandóan teliposztolja olyan képekkel, amikről süt a luxus, mindegyikkel azt sugallja, hogy ő mennyivel az átlag emberek felett áll. Egy beképzelt, felszínes liba, aki elfelejti, honnan jött. Holott mindez nem az ő érdeme, hanem a pénzes férjéé. Amikor vezető cikk lesz abból több weboldalon, hogy magánrepülővel vitte a macskáját megműttetni Amerikába? Amikor a neki nem tetsző kommenteket törli, és csak azokat hagyja meg, ahol őt dicsérik??

Szóval az a helyzet, hogy ezekkel a húzásokkal nem csodálom, hogy sokakkal megutáltatta magát. Az ilyen megnyilvánulással direkt akarta hergelni az embereket, ez tisztán látszik.

És most persze pedig sajnálatot, együttérzést vár az emberektől. Hát ezt benézte, és nem csodálom, hogy gyalázkodó kommenteket kap, magának kereste.

Abba meg már ne is menjünk bele, hogy szerintem messze nem gyászol annyira, mint ahogy azt páran hiszik, hanem tűkön ülve várja a végrendeletet.

2019. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A kérdésemnek semmi köze a halálesethez, amikor Andy Vajna még élt, akkor sem értettem.


Oké, az lehet, hogy provokált. de például ebben a macskás-repülősben én nem látok kivetni valót. Mármint persze, döbbenet, miközben sokan éheznek, de nem hiszem, hogy mások fiatal felesége ne tette volna ugyanezt.


Tony Curtis utolsó felesége 42 évvel volt fiatalabb. Hogy mondjak egy másik magyar származású sztárt. Nem hiszem, hogy annyira bukott rá.


Vagy a viselkedésre: épp nem rég olvastam, hogy Jon Bon Jovi fia egy iskolai kiránduláson iskolai pénzből szivarozott meg k*rvázott egy tök drága helyen. Ez pl. szerintem furcsább, mint a macskát állatorvoshoz vinni, vagy hasonlóan "gazdag vagyok, elkényeztettek" dolog, főleg, hogy valami magánsuli lehetett, mert Kubába vitték őket az igazgató fiával. Az összes komment alatta az volt, hogy hagyjuk már szegényt, majd a szülei leszidják, és még az adott sajtóorgánumot szidták, hogy miért kellett hírt csinálni ebből. (New York Post facebookos oldala.) Félreértés ne essék, tényleg nem akarom Tímeát szentté avatni, csak olyan fura, hogy az egyikre irigykedünk, és rohadjon meg, mert posztol róla, hogy gazdag, a másik meg jaj, hadd csinálja.

2019. jan. 21. 20:23
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
8-as. Azért ebben van politika is bőven. Ha csak sima prudjúcer elkényeztetett felesége lenne,nem kapna ennyi támadást. A kormányközeliség,az emberek csalódottsága stb igazán rontja a közhangulatot.
2019. jan. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Még nem volt AV felesége, amikor már nem kedveltük, és szerintem mindenki emlékszik, miért.

Damu Roland... bár sosem volt egy szent, de az elég nyilvánvaló volt, hogy erőszak nem történt.

Egy agresszív ember, szerintem ő maga sem tagadja, sőt volt olyan a nyilatkozatok alapján, hogy Tímea ütött először.

Szenvedélyes kapcsolat volt, biztosan elcsattant pár pofon, esetleg több is történt.


De állítólag anno 4 nőgyógyász vizsgálta meg Tímeát, és egyik sem tudta egyértelműen azt mondani, hogy erőszak történt.

Vagy volt egy durva, szenvedélyes szex, ami nagyon sok kapcsolatban előfordul egy veszekedés után.

Vagy alapból semmi sem történt.


Semmi, de semmi nem támasztotta alá a nemi erőszakot, és az az ember mégis letöltendőt kapott. Milyen alapon?

Egyetlen ember vallomása alapján, amivel szemben állt egy másik ember vallomása.

Egyiket figyelembe vették, másikét nem, egyéb bizonyíték nem volt.

Annak a másik embernek - bár nem mentegetem, és jár neki a büntetés valamilyen szinten - ellehetetlenítették az életét, pedig egy tehetséhes színész és szinkronhang volt. Később senki nem dolgozott vele, nem kapott munkát, egy aljas mocskos hazug nő miatt, aki ma milliárdos.

2019. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!