Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a bajuk az embereknek...

Mi a bajuk az embereknek Vajna Tímeával?

Figyelt kérdés
Igen, értem, hogy egy gold digger, de a Facebook-oldalán megnéztem a kommenteket (valaki felhívta rá a figyelmem), és hihetetlen, hogy kedves nagymama kinézetű nénik olyan gyalázkodó stílusban írnak, hogy döbbenet. Félreértés ne essék, nem egy példakép a nő, de Andy Vajna nagyon jól tudta, mit csinál. Ebben a kapcsolatban senki nem vert át senkit, Timi a testét hozta, Andy a pénzt. És nem ők az egyetlenek. Tony Curtis, Peter Falk, Mick Jagger stb..., az ő volt feleségüket miért nem ekézzük? Vagy bárkinek a volt feleségét, akinek sokkal fiatalabb volt? Azok sem hiszem, hogy őszinte szerelemből házasodtak. Nagyon sok férfi (nem mindenki!) amúgy szerintem ugyanúgy elvenne egy gold diggert, ha gazdag lenne, és sok nő (nem mindenki!), aki szidja, pont akkora ribi, mint ő. Személyes ismerőseim között is van, aki szidja, közben az illető épp egy k***.
2019. jan. 21. 01:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

A Damu-féle ügyben nem ismerem a részleteket, de nem nagyon szokták emlegetni azokban a kommentekben, miket én látok.


Köszönöm a válaszokat.

2019. jan. 22. 21:31
 12/17 A kérdező kommentje:

*amiket


Elnézést.

2019. jan. 22. 21:32
 13/17 anonim ***** válasza:
89%

Leírtam a legelejét, amikor megismerte az ország a nevét.

Szerintem innen indul a dolog.


Utána meg jön az összes többi, amire gondolsz, de azokat már leírták előttem, nem akartam újra leírni.

DE én is ugyanazokra gondoltam. A hivalkodás, nagyzolás, magamutogatás.

Mondd meg, mi értelme volt bugyiban kiállni a hóba a sípályán? Naponta képet feltölteni a magánrepülőkről, luxus utazásokról, luxus ruhákról?

Mindezt úgy, hogy nem az ő érdeme, csak az ölébe hullott?


A luxust lehet élvezni mutogatás nélkül is, de az nem ő lenne.

Valahol egyébként sajnálatra is méltó, mert azért hivalkodik, mert nincs kivel megossza. A családjával sem olyan a kapcsolata, mint kéne. Nem látok bele, de amikor a bugyis képe alá a saját anyja kommentelt, hogy kislányom, ebben neked mi a jó, az azért sok mindent elmond.

A képeken általában egyedül van, szóval nem hiszem, hogy lennének igazi, de tényleg igazi barátai.

Mert nem az a fajta, aki eltitkolja a dolgokat, inkább mindent megoszt a világgal, szóval ha egy kellemes baráti összejövetelen lenne egy kávézóban, arról is biztosan posztolna, hogy #friends, meg hasonlók.

De ilyen nincs.

Max titkos szeretői lehettek, mert kizárt, hogy egy ilyen magamutogató nő évek óta önmegtartóztató életet él.


Egy szó, mint száz, tett azért, hogy ilyen vélemény legyen róla.

Szokták ilyenkor mondani, hogy azért utálják az embetrek, mert irigyek.

Őszintén szólva biztosan jó sokat utazni, bármit megvenni, amit csak akar, de én akkor sem vágyom az ő életére.

Látszólag mindene megvan, gyakorlatilag szerintem nincs az övénél üresebb és magányosabb élet.

2019. jan. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"Mondd meg, mi értelme volt bugyiban kiállni a hóba a sípályán?"


Hát annak valóban semmi.


Igazából engem csak az zavar, hogy a legtöbb ember, aki szidja, nem tudja ilyen normálisan megmagyarázni, hogy mi baja vele. Meggyőződésem, hogy csomó ember csak azért utálja, mert épp őt kell utálni, főleg azok, akik akkor is őt hozzák szóba, ha nem is róla szól egy adott cikk, vagy akik egyből mentek Vajna halála után utálkozni az oldalára. A magamutogatás amúgy igen, az ellenszenves.


"A családjával sem olyan a kapcsolata, mint kéne. Nem látok bele, de amikor a bugyis képe alá a saját anyja kommentelt, hogy kislányom, ebben neked mi a jó, az azért sok mindent elmond."


Hú, erről nem hallottam, meg tudod mutatni?


"egy ilyen magamutogató nő évek óta önmegtartóztató életet él"


Ez a kettő szerintem nem függ össze, de ebben az esetben igazad lehet.

2019. jan. 23. 23:00
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod.
2019. jan. 23. 23:00
 16/17 anonim ***** válasza:
74%

Igazán nincs mit. :D

Abban igazad van, hogy sokan nem tudnak értelmes magyarázatot adni, de az nem csak erre igaz, hanem az életben szinte mindenre.

NAgyon sokan nem tudnak gondolkozni, csak visszaböfögik azt, amit hallottak valahol, miközben saját véleményük nincs, és a valóságról sincs fogalmuk.


[link]


[link]


[link]


[link]


Az eredeti poszt már nincs meg, de az internet nem felejt, szokták mondani.

Azóta nem történt ilyesmi, a szülők inkább háttérben maradnak, és biztosan fájt nekik, de én úgy képzelem el, hogy ők sokat beszélhettek erről, hogy elveszítették a lányukat.

A pénz és a hírnév, a csillogáa fontosabb volt az emberi értékeknél.

Ráadásul mit tudna csinálni az anya? Biztos ezt sem akarta, hogy ezekből cikk legyen, de végső elkeseredettségében valahogy ki akarta fejezni a véleményét.

Aztán a helyében én is visszavonultam volna, mert láttunk már sok üzengetést a bulvárban, és az még gázabb.

Pl amit nem olyan régen Weisz Fanni anyukája csinált, az is már szappanopera volt, folyamatosan lejáratta a lányát, pedig Fanni egyértelműen nem akart részt venni ebben az üzengetésben. Anyukát ez sem érdekelte, ment újabb és újabb műsorokba kiteregetni a szennyest, aztán még csodálkozott, hogy a lánya nem áll vele szóba.

De ennél még sokkal durvább is lehet, amit éveken át Pécsi Ildikó és a volt menye művelt, na arra már szavak sincsenek.

Ezt elkerülendő marad inkább csendben anyuka, pedig egész biztos megvan a véleménye. Csak nem mindenkit szédít meg a pénz, hogy egy riportért vagy újságcikkért bezsebelhet 100 ezer Ft-ot. Pedig amúgy biztos vagyok benne, hogy ilyen magas színvonalú műsorok, mint pl Reggeli és hasonlók, hívták anyukát szerepelni.

2019. jan. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Rendben, ezeket nem tudtam, belátom. De meggyőződésem, hogy sok másik ember se tudta, csak utálkoztak, mert épp az volt menő.
2019. jan. 25. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!