Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most hogy meghalt Andy Vajna,...

Most hogy meghalt Andy Vajna, Timi mit fog csinálni, mihez kezd?

Figyelt kérdés
2019. jan. 21. 01:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is ugyanez a kérdés fogalmazódott meg a fejemben pár órája.


*Csak a kommenteket jöttem olvasni.*

2019. jan. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Vicces,de én most ezért nem tudok aludni,mert ezen gondolkozok,pedig nemsokára mennem kell dolgozni... Meglepődtem,mert nem is tudtam hogy beteg.Nagyon nagy vagyona volt.És mivel nincs más hozzátartozó,akkor ezt most Timi fogja örökölni teljes egészében ?
2019. jan. 21. 01:25
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Valld be, hogy csak Timi-gyalázó hozzászólásokat akarsz olvasni, azért teszel fel óránként egy róla szóló kérdést. Kezd egy kicsit uncsi lenni.
2019. jan. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

El fog menni a templomba es halat ad hogy csak par evig kellett varnia a milliardokra, es a par evnek a felet is tavol toltotte a "szeretett" ferjetol.

Viszont a zoldkartyajaval most mi lesz? Kinzo kerdes.

2019. jan. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Életem első kérdése ezzel kapcsolatban.Hát tény,hogy 5 éve házasodtak össze,sokat nem voltak együtt.
2019. jan. 21. 02:05
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinál,amit csak akar, pénze már van elég. Szerintem úgyis ez volt a cél, mármint a pénz.
2019. jan. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

Andy Vajnának tudtommal van gyereke, és ő örököl.

Az 100%, hogy van végrendelete.

Biztos lehetsz benne, hogy Timikéből nem lesz àrufeltöltő.

Engem inkább az tesz kívàncsivá, hogy meddig tudja fenntartani a szegény, gyàszoló özvegy álarcát.

Mert szerető hitvesnek nem nagyon látszik, miközben bikiniben pózol a tengerparton, a férje meg Budapesten haldoklik.

2019. jan. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Vajna nem volt hülye. nem hagyja a vagyonát egy harmadosztályú prostira. Ha gyereke nem is volt, de számtalan alapítvány és intézmény volt a nevén.

Ha volt egy kis esze (igen volt) akkor ezek közt osztotta szét. Timike most nézhet másik bio atm után. Nem sokáig fog "gyászolni" abban biztos lehetsz.

Amúgy észrevetted, hogy akik hozzászóltak a halálhírhez meg sem említették Timikét?

Na... ne kezeljük már úgy ezt a nőt mint valami önfeláldozó szerető feleséget. Ő egy használati tárgy volt. Egyetlen előnye hogy Magyar volt, mert Vajna papa számtalan színésznőből és prostiból választhatott volna akik 100x jobbak mint Timike.

De hogy a kérdésre is válaszoljak...mit fog csinálni?

Keres egy másik pénzes öreg faxt, vagy valami kretén focistát. Dolgozni nem fog menni, abban biztos lehetsz. :) Timikét kb mindenki utálja, aki benne látja az etalont azzal komoly bajok vannak.

2019. jan. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
2019. jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%
Még a Dobó Katika is csak azért gyászolja, mert őt is meghúzogatta párszor.
2019. jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!