Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most hogy meghalt Andy Vajna,...

Most hogy meghalt Andy Vajna, Timi mit fog csinálni, mihez kezd?

Figyelt kérdés
2019. jan. 21. 01:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%

#10:

Hogy a jó istenbe lehet egy nőnek ilyen buta feje...

2019. jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%

"Andy Vajnának tudtommal van gyereke, és ő örököl."


Egy fia volt, de az öngyilkos lett jópár éve. Tehát papírforma szerint a feleség örököl.

2019. jan. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ez miatt tiszta fáradt voltam a munkahelyemen :)

Volt egy fia,öngyilkos lett,ott az exfeleség,meg a Timi.Az hogy nem nyilatkozott,meg nem tett fel semmi búcsú akármit,arra utal,hogy úgy gondolta jobb nem írni-mondani semmit,ezt meg kell beszélnie hozzá értő emberrel,aki tudja a protokollt ilyen esetben.Nem tudom mennyire jó neki most anyagilag,de lehet jobb volt míg Vajna élt,mert tuti ha kitalált valamit,hízelgett egy picit,csak röpködtek a pénzek,kapcsolatok kapcsolatok hátán,mindent el tudott neki intézni Vajna,ha együtt mentek valahova királynő lehetett,ha vmi gáz volt,minden meg volt oldva.Tehát óvó-védő kezek voltak körülötte folyamatban,totál biztonságban érezhette magát.Most ez megszűnt.Nincs hova rohanni tanácsot kérni,mert akitől tudna,és okosabb,az magában teljesen mást gondol,senkiben nem bízhat.Valami pénzt biztos kap a 72 milliárdból,de tényleg nem volt Vajna hülye,elosztotta azt szépen,de ha csak 1milliárdot kapna,akkor se lenne gondja az életében.Most gondolom bánkódik,hogy elvesztett egy pótapát,de ezen felül ha lecsendesedik az egész,ugyanúgy röpköd mindenfelé,és akkor már simán lehet lazulni mindenféle jóképű férfivel.Pár év ennyi pénzért,nem semmi.Amúgy az idősebbekre lehet hatni ezzel hogy kis szerencsétlen szárnyaszegett madárka vagyok,akit súlyosan bántalmaztak,mert ilyenkor mindig megsajnálja az idős az ilyen nőt,szerintem így ismerkedtek össze.

2019. jan. 21. 18:08
 14/15 anonim ***** válasza:
79%

Pont ma olvastam egy cikket valamelyik női oldalon, ahol a cikkíró kvázi leoltotta a kommentelőket, hogy "nem szégyellik magukat, egy pár órás özvegybe miért kell belerúgni". És persze a Timike által lájkolt Instagram képeket is megmagyarázták hogy "az nem is ő volt, hanem egy automata algoritmus" Na persze, ki az a hülye, aki elhiszi???

Páran annyira sajnálgatják ezt a nőt, csak azt tudnám minek? Ő nyilván most egy cseppet sem szomorú, hiszen már nem kell többé eljátszania a hűséges feleséget, és már biztosan dörzsöli a tenyerét, hogy mennyit fog majd kapni. Pár hónap és már egy új pénzes pasi oldalán fogjuk látni. Úgyhogy valószínűleg ugyanazt folytatja mint eddig, marad egy aranyásó k***a.

Egyébként pedig Andy nyugodjon békében, ő valóban nagy név volt a filmes szakmában, az érdemeit nem vitatom.

De Timike iránt egy cseppnyi sajnálatot nem érzek. Számomra már akkor ellenszenves volt, amikor elkezdett a közösségi médiában bicskanyitogatóan viselkedni. Ne várjon hát együttérzést.

2019. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem fog kapni valamennyit, de Vajna nem volt buta ember, úgyhogy biztosan nem örököl mindent. Viszont, Timike amilyen buta, nem tudja fenntartani a gyászoló özvegy álarcot, és szokás szerint lejáratja magát, ahogy mindig, de ez már nem számít...
2019. jan. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!