Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » BTS tagoknak van barátnője?

BTS tagoknak van barátnője?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az Ellen showbam volt most róla szó, és mintha RM utalt volna rá, hogy közülük van, aki "együtt lóg" egy lánnyal. Mit gondoltok?

A BBMA után készült videóban (Vlive) a háttérben kimegy egy lány a szobából. Nyilván bárki lehetne, sminkes, stb. de azért mégis csak furcsa. Mit gondoltok?


Hozzátenném, hogy örülnék, ha végre igazán boldogok és szerelmesek lehetnének, már amennyire (sajnos) az időbeosztásuk engedik. (Bár boldogabb lennék, ha én lennék az a bizony lány, de gondolom rengeteg army van így vele :) )



2018. máj. 27. 18:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

utolsó, mondani bármit lehet, ennyire naivak ne legyünk.

pl mondhatom én azt is,hogy a szekrényemben van 100.000 ft, ha közben amúgy nincs, érted:D

attól mert van barátnőjük még mondhatják azt,hogy nincs. tucatnyi rajongót veszítenének ha bevallanák az igazat és az nem lenne kedvező sem a bandának,sem a cégnek.

2021. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Elottem valaszolonak nagyon igaza van. Eleg csak logikusan gondolkodni sztem. Ha belegondolsz hogy ezek a ferfiak a huszas eveikben vannak, nepszeruek es jol neznek ki, akkor konnyen levonhatod a kovetkeztetest, hogy nem esemenytelen a haloszobajuk.😅

Ugyanigy a tobbi idollal. Az nyilvan senkinek nem kedvezne ha nyilvanossagra hoznak a kapcsolataikat, mert a toxic fanok egybol kicsinalnak mindkettot, volt erre mar eleg pelda.

2021. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!