Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » BTS tagoknak van barátnője?

BTS tagoknak van barátnője?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az Ellen showbam volt most róla szó, és mintha RM utalt volna rá, hogy közülük van, aki "együtt lóg" egy lánnyal. Mit gondoltok?

A BBMA után készült videóban (Vlive) a háttérben kimegy egy lány a szobából. Nyilván bárki lehetne, sminkes, stb. de azért mégis csak furcsa. Mit gondoltok?


Hozzátenném, hogy örülnék, ha végre igazán boldogok és szerelmesek lehetnének, már amennyire (sajnos) az időbeosztásuk engedik. (Bár boldogabb lennék, ha én lennék az a bizony lány, de gondolom rengeteg army van így vele :) )



2018. máj. 27. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

RM nem utalt rá, ha odafigyeltél, csak viccelődött( mikor nem szeretnél se ugennel, se nemmel válaszolni, biztos tudod :D) a témával.

Szerintem lehet valamelyikőjüknek van, de ezt sajnos nem vallhatják be, legalábbis mostanában.Tiszta balhé lenne a koreakiaknál, mindent túlreagálnak amúgyis egyesek onnan, aztán biztonság esetére, nehogy a jó hírünk menjen rá ott.Kár. :(

Pedig én is örülnék neki, hogyne! :)

2018. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!! Én is úgy vettem le, hogy kerülte a témát (sőt elég egyértelműen kitért a válasz elől).
2018. máj. 28. 16:01
 3/12 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy van,a sok munkától nincs idejük ilyesmire,azt olvastam: MAJD A BTS UTÁN LESZ.
2018. jún. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan #3 szerinted nincs vagy nem volt nekik barátnőjük?

Tény ,hogy nem mondják mert számukra is kellemetlen lenne ha mindig arról szólnának a hírek és mivel sok rajongó nem tudják kezelni még a tényt se hogy nővel beszélnek így jobb is ha nem mondják.

Hát én is arra következtetek ,hogy valakinek van barátnője mivel Namjoon furán kitért a válasz alól pedig mondhatta volna ,hogy nincs .

2018. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Van akkor van,nincs akkor nincs..énsem tudom mire venni Nam fura kertelését,de ha van is akkor SOKÁIG!
2018. jún. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Nem úgy néznek ki mint akinek barátnő kellene... pride felvonuláson lehet látni ilyeneket. (Megjegyzem hogy semmi bajom a melegekkel)
2018. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Egyrészt nem tudok róla, hogy bármelyiküknek is lett volna Coming Out-ja, másrészt a koreai zenei iparban más a szépségideál és az elvárás, mint nálunk nyugaton. Ezért sminkelnek, és ezért követik a virágférfi ideált. Nyugati megfelelője a metroszexuális férfi. Kétlem, hogy túl sok beleszólásuk lenne, mit is csinálhatnak és hogyan nézhetnek ki. De köszönöm a választ!

2018. jún. 29. 02:18
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

A BTS tagjai nem melegek,ha jobban utánuk néznél esetleg rájönnél,amit úgy látom eddig nem tettél meg.

Neked pedig kedves kérdező,senki sem tudhatja.Nyilván a bighit nem fogja kipublikálni kinek van barátnője vagy kinek nincs, rengeteg ARMY-t veszítenének vele.De ha van is, örüljünk neki,hogy végre ők is boldogak, megérdemlik.

2018. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
68%
Nem hiszem hogy lenne barátnőjük, mindegyik idolnak alá kell írni egy szerződést, amiben az van hogy nem cigizhetnek, drogozhatnak, nem lehet barátjuk/barátnőjük stb.. Az egyik kommentelőnek pedig azt üzenném hogy Koreában teljesen más a férfias mint itt Európában:)
2018. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az egyik elmondta hogy milyen lenne az ideális barátnője. Szóval nincs nekik elvileg
2021. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!