Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi Papp Inez Hilda sikerének...

Mi Papp Inez Hilda sikerének titka?

Figyelt kérdés
Van egy YouTuber, Papp Inez Hilda és egyszerűen nem fér a fejembe hogy mitől van százezres feliratkozója, miért szponzorálják hatalmas cégek, miközben sült fagyiról meg gagyi ez történt ma velem videókat csinál. Mi a franc ez?

#siker #Papp Inez Hilda YouTube
2018. jan. 13. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
életemben nem hallottam még róla. látod, igazából ez nem siker. az a százezer csak egy szám...ettől még csak egy szűk rétegben ismert...
2018. jan. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A követői nagyon fiatalok és neki gyártja a videóit.

Nála mondjuk nem érzem, hogy sokáig fogja ezt még csinálni.

A titka annyi, hogy időben elkezdte. :)

2018. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy az a titka hogy időben elkezdte?
2018. jan. 17. 06:31
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Minél korábban kezdte valaki, akkoriban annál inkább nem volt választék. Ma már bőven van.

Nem tudom, hogy ha ma kezdené, akkor is eljutna-e eddig. Bár ki tudja!

Nekem úgy tűnik, hogy mindig van igény és néző egy sokadik ilyen típusú csatornára...

2018. jan. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

pont ezaz, hogy ma már sokkal könnyebb, és ez annak köszönhető, hogy a "befutott" videósok a föld felett járnak, vagy ha nem is, de tény, hogy százezer emberrel már egyik se tud úgy foglalkozni.


ilyenkor jön az, hogy a legtöbben próbálnak valami emberközelibbet keresni, aki még csak most kezdi, és esetleg ha az első ezer feliratkozójában benne vagyok, hátha majd valami kiemelt rajongó leszek, jóba leszünk stb. és akkor amikor majd százezer feliratkozója lesz, dicsekedhetek, hogy hát nekem haverom mert már a kezdetektől követem...

ebből a sok emberből meg aztán pár hónap alatt összejön többtízezer feliratkozó...odamegy nyalni a videósbolt, hogy legyen-e neki saját pólója bögréje...eladja magát és végül ő is egy lesz a többi "népszerű" videós közül, aki már nem is tudja menedzselni a rajongói kapcsolattartást, kiábrándulnak belőle és szépen kezdődik a körforgás újra...ma már nem kell több...

2018. jan. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jó példa erre például Már megint Kitty vagy OwnMcKendry, de ha a velük egy időben indulókat mondanám, szinte mindnek pár hónap alatt emelkedett nagyot a népszerűségük...de ez kifejezetten igaz azokra, akik a semmiről csinálnak videót. akik külön valami témaspecifikus dologgal foglalkoznak, továbbra is jóval nehezebb...mert értelmes emberek keresnek rájuk, nem a tucat, aki rajongani akar...
2018. jan. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Fogalmam sincs.... én csak 1-2 videóját láttam, de nekem borzasztóan ellenszenves volt. Egy elkényeztetett, naiv kis liba, aki 2 értelmes szót sem tud kinyögni. Egyszerűen én sem értem, hogy miért rajonganak érte...

Ha a mai fiatal lányoknak ő a példakép, akkor ez a világ megérett a pusztulásra.

2018. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!