Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a titka Britney sikerének?

Mi a titka Britney sikerének?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért szeretik őt annyian? Szerintem sokkal többen kíváncsiak rá (magánéletére és zenéjére is - ha nem is vallják be), mint másokéra. A bulvárlapok is mind belőle élnek. Szerintetek mi benne a különleges? Én is bírom őt, de nem tudnám megmagyarázni, hogy pontosan miért.
2010. jan. 5. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
A lábfesz távolsága 2m fölött van.
2010. jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a regen, meg fiatalkoraban learatott sikere lengi meg mindig korul. Regebben meg sokkal jobb szamai voltak, sokkal szebb volt, fiatalabb, balhek nelkul.

Most meg mar legtobbszor azt taglaljak az ujsagok hogy mi lett vele, hogy elzullott, es hogy epp milyen cirkuszba keveredett...

2010. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
0ás gép.
2010. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy elég gáz amikor a 8-9 éves kislány énekli Britney Mostani számait, mert úgy gondolom nem nekik való. Szerintem is a régi énjének sikerei lengik körbe. ez amit csinál csak feltűnősködés, hogy legyen miből eltartania a gyerekeit meg magát. Tudna ő 1000x jobb is lenni. De amíg nem kell bizonyítania semmi többet nem fog lerakni az asztalra. Ahogy észre vette, hogy kezd lecsúszni teljesen újra belecsapott a lecsóba kiadta a hiper szexi klipjeit és amíg ezt venni fogják nem fog tágítani ettől a stílustól, ami szerintem tükrözi az igazi énjét. Eddig nem szexelt, most meg hogy már lehet neki, az összes számába bele építi az erotikát stb.. Remélem érted amit közölni akartam.
2010. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy beleviszi az erotikát a számaiba, de én lány vagyok és nem nőként tetszik, hanem egyszerűen nagyon szimpatikusnak találom és a számait is szeretem (főleg a régieket, de pár újat is). Pedig nem szoktam rajongani senkiért és tini sem vagyok. Nekem ő régen nem tetszett ennyire, de pár éve nagyon...
2010. jan. 5. 17:33
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem régen még a womanizer idejébe meg előtte nagy kedvencem volt, de most ezek az új számai, a circus, a 3 meg ilyenek eléggé a létra alján vannak. valamelyik nap beszélgettünk erről barátnőimmel, és a 8 csajból, 1 gondolta úgy h Britney még mindig jó. már egyre többen eltávolodnak tőle...
2010. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom..nekem pont a Womanizer nem tetszik és odavagyok a Circus c. számáért és a 3-at is szeretem.
2010. jan. 8. 15:52
 8/9 anonim ***** válasza:
a maga műfajában: szuper számok, remek videoklippek, szép és szimpatikus énekesnő, remek táncos. így kezdődött a karrierje ezért lett híres, na meg a koncertek! nem volt párja az ezredfordulón, és tudjátok mit? most sincs! ő a pop hercegnője, Madonna akirálynő, de csak azért, mert régebben van a szakmában. Christina is akkor indult mégsem lett akkora sztér, hiába van jobb hangja...kevés volt. kisugárzás, tehetség, franc tudja, de én még kopaszon is szerettem, és minden igaz rajongója mellette maradt, tavaly is szuper turnét csinált!
2010. nov. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát én nem tudom Britney mennyire "nagyasszony" de ő lezüllött, Madonna meg - aki réges rég óta benne van a szakmában, ő mai napig talpon maradt.
2013. márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!