Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi lehet a Trónok...

Szerintetek mi lehet a Trónok harca sikerének oka?

Figyelt kérdés
2016. máj. 26. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

A szarra egymilliárd légy repül rá.


Hát ennyi.

2016. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó karakterfelépítés, fordulatos cselekmény, erőszak és szexualitás, jó megfogalmazás, logikus történetelmesélés, stb. Az alap dolgokat Martin nagyon jól használja fel.
2016. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
A csöcsök meg a vér.
2016. máj. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

"jó megfogalmazás, logikus történetelmesélés"


You want a good girl, but you need the bad pussy.

2016. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
A művészet célja a mimésis, azaz úgy reprezentálni, "lemásolni", újraalkotni valami ismertet változatlan tényezőkből, hogy azokra tekintve, azokat olvasva, megfigyelve az ember felismerje magát a dolgot és annál többet. George R. R. Martin műve leginkább a Rózsák Háborújából merít. Ha valaki olvassa a könyveit, akkor felismerheti benne akár azt is, de azt is, hogy ez annál sokkal több. Persze a fantasy elemeivel még inkább elkülöníti a történetét a történelemtől, de ezzel ugyanúgy növeli a szépségét is. De persze mindenkinek más a véleménye.
2016. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. A sorozatot és a könyvet nem kéne szerintem keverni. A kérdező a sorozatra kíváncsi.
2016. máj. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert jó, a legjobb sorozatok közé tartozik???

Sok embernek tetszik, de nem jelenti azt, hogy mindenkinek... Kinek mi jön be


Engem, ami megfogott:

Fordulatok - drámai hatás (sokszor sokkol)

Maga a világ; CGI, látvány, minden kiváló

Szereplők - karakterfejlődés, stb (színészek kiválóak)

A jeleneteket nagyon jól megcsinálják, legyen szó egy harcról, párbeszédről, avagy a sokat említett 18+os jelenetekről (igen, sok jelenet van benne, ami 18+, de nem erről szól... sajnálni tudom, aki szerint csak ennyiből áll, meg vérből)

Tehát egyszerűen a történet, ami igazán megfogott és hétről hétre várom a részeket, hogy vajon abban mi fog történni. Sose találtam unalmasnak.


Ha nem láttad a Trónok harcát, akkor tégy 1 próbát, én csak ajánlani tudom! Nézz meg belőle néhány részt és az alapján könyveld el, hogy szerinted milyen!


Tudom, sokat eltér a könyvtől, de nem szeretnék belemászni a tipikus könyv vs film/sorozat vitába. Én egy zseniálisan kitalált és kivitelezett sorozatnak tartom, a legjobbak között van (NÁLAM)

Remélem nem hagytam ki semmit a mondanivalómból :) Tehát tényleg: történet-drámai hatások, párbeszédek, látványvilág, minden megvan benne


És teszem hozzá: amikor elkezdtem nézni, alig hallottam róla. Unatkoztam, kerestem valami jó filmet és úgy találtam rá, gondoltam teszek egy próbát és hát egy fantasztikus döntés volt :)

Aztán jöttek, illetve jönnek a könyvek, amiknek még nem értem a végére, de azokat is ajánlom. Vannak benne eltérések, de engem igazából annyira nem zavar, főbb pontok megvannak. Tehát mint sorozat és könyv is nagyon jó :) (legalábbis én annak tartom) //meg hát a sorozat most megelőzte a könyvet

Remélem sikerült segítenem az én szemszögemből nézve

2016. máj. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az emberek egy része szereti a szappanoperákat, egy másik része a fantasykat. Ez meg a kettő volt együtt...
2020. jan. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!