Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A sztárok bántásnak érzik, ha...

A sztárok bántásnak érzik, ha kifigurázzák őket?

Figyelt kérdés
Persze,tudom,hogy ők is emberek,pont ezért kérdezem. Sok szórakoztató műsor van,ahol kifigurázásra kerülnek magyar/külföldi hírességek (Gálvölgyi-show,IHM,Showder klub,South park stb.),de nekik ez rosszul esik? Vagy vmilyen szinten rászolgáltak? De más közéleti szereplőket és politikusokat is elég keményen megszivatnak,gondolom nem kell soroljam. Szóval ezek az emberek ezt hogy élik át? Volt már ebből botrány? Vagy volt olyan,aki emiatt perelt?

2016. dec. 2. 22:07
 1/4 Alain Delon ***** válasza:
Én emlékszek egy olyanra, hogy a Bagi-Nacsa páros csinálta, hogy szembesítettek híres embereket magukkal a paródián keresztül. Mind jól vette, egyedül Havas bámult fapofával. Szóval általában nem veszik bántásnak.
2016. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja,igen. A Médiacápát én is néztem sokszor,ők is gyakran parodizálnak hírességeket,közéleti szereplőket,tévéműsorokat,teleshopot stb.,de ők valamivel "finomabbak",de például a South park,Beavis&Butthead és néhány Seth MacFarlane-produkció már nem finomkodik. Viszont az Irigy Hónaljmirigynek is vannak elég kemény paródiái(pl Majka-Belehalok).
2016. dec. 2. 23:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, mindenki más.
2016. dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a népszerűség jele, mert akire a kutya se kíváncsi, azt nem parodizálják. Szóval bóknak veszik.
2016. dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!