Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Célzás, vagy csak én veszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Célzás, vagy csak én veszem bántásnak?

Figyelt kérdés

22évees lány vagyok, 167cm magas és kb.56kg.

Diétázom, illetve futok és olykor bringával jövök dolgozni (ami oda-vissza kb.20km,igy bevallom nincs kedvem mindennap letekerni, így általában robogózom)


Párom 30éves, kb 178cm magas és (72kilóvql ismertem meg, ezzel szemben most 90kg)


Nos, ma mondom neki, hogy nem jövök bringával,mert meleg van kint.

Erre ír nekem egy üzenetet,hogy ninc sis meleg, biciklivel jöttem-e?

Mindig azzal nyaggat,hogy miért nem bicilivel jövök dolgozni.


Én ezen most nagyon felhúztam magam,mert 1)rosszul esik,hogy piszkál, mivel már látszik rajtama fogyás de ő észre sem veszi

2)inkább magával és a +20kg-jával foglalkozzon.


Miért engem piszkál???


2015. júl. 20. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:

A saját súlyfeleslege nem zavarja?

Lehet hogy ezt vetíti ki rád, mert te képes vagy tenni a változásért a diétával és a sporttal és ezért piszkál, mert ő meg képtelen.

2015. júl. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Vett kondiberletet,amivel szerintem semmire sem fog menni.

Mivel elmegy es utana hazajon es bezabal.

Plusz este is eszi a muzlit,sutit,csokit...


Engem ez bant.

Nem vagyok nadszal,de dagadt sem. Oke a popsim picit narancsboros, de az etrendvaltasomnak es a futasomnak mat most megban az eredmenye,mert formasabb es a xombom is vekonyabb,meg laposabb a hasam.


Szeretem,meg minden,korul ugralom,takaritok,kedveskedek , O meg undok,egyre lustabb, morcos,igenytelen es trehany.


Elegem van belole...

Nem erdemlem ezt a bunko stilust.

Sokazor durvan beszel velem.


Teendo?

2015. júl. 20. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak azért mondta, hogy inkább bringázz, hogy ezzel is spóroljatok egy kicsit a benzinen Gondolom, a robogóba is kell tankolni néha, nem? :) Ez csak egy tipp, persze nem tudom, milyen az anyagi helyzetetek, lehet, hogy nem vagytok rászorulva, hogy ilyesmin spóroljatok... de nem kell mindjárt a legrosszabbat feltételezni. :)
2015. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor az lenne a legcélravezetőbb, ha megkérdeznéd tőle: drágám te most arra célozgattál, hogy azért kellene bicikliznem, mert még fogynom kéne? Miért másoktól kérdezed, mit akart a párod ezzel?

Amúgy 167 cm-hez az 56 kiló teljesen jó, nem gondolom, hogy tovább kéne fogynod.

2015. júl. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
miért célozgatna, amikor szuperjó a súlyod??
2015. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem bántásból írom, de a pasid rohadt férfiatlan és undorító a stílusa.


1. ha szeret nem az érdekelné, hogy hány kiló vagy, hanem, hogy jól érezd magad a bőrödben

2. ha valami baja van az alakoddal, mondja meg, ne célozgasson így mint az ovisok kb...

3. rajtad vezeti le a saját frusztrációját, amiért ő neki nem megy a fogyás


Áh, rég kidobtam volna. Az én párom, ha azt mondom, hogy "jajjj nagy a hasam, fogyni kéne belőle" azt feleli "én így imádlak téged, de ha téged zavar, akkor csináljunk együtt valamit". Amúgy meg mindig megdícsér, hogy csinos vagyok.

2015. júl. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!