Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dina vagy Dávid menjen vissza...

Dina vagy Dávid menjen vissza a villába?

Figyelt kérdés

Szerintetek?

Ki érdemli meg hogy tovább küzdjön a 36 millióért?



2016. szept. 22. 11:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Jaj a Tivy gyerek engem is idegesít! Hihetetlen, hogy ilyen gagyi "celebjei" lesznek, vannak Tatabányának a herevasalóssal az élen :D
2016. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Inkább Dávid! Egyébként kedves villalakóink elég butácskák, sokszor mondanak olyan hülyeségeket pff és mégegyszer Pff(2-3 ember kivételével).Ja igen,olvastam, hogy Tivy szokott bölcsességeket mondani..

háááát.. ezentúl jobban odafigyelek

2016. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Dávid.
2016. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Dávid ment vissza :((((

Dina jobban megérdemelte volna. Dávid nagyon unalmas.

2016. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Dina elképesztően gusztustalan nőstény (mert nem NŐ az ilyen). Csontrészegen folyamatosan káromkodott, tele szájjal dumált, az ágyát sem vetette be soha, takarítani, mosogatni sem akart. A kinti párjának most magyarázkodhat, Lóri meg elég ostoba, ha elhitte, hogy szereti. Ugyan már, szex és más semmi nem volt. Egyébként megint alacsony IQ-júakat válogattak össze, nekem a Micike nevű prosti nem tetszik.
2016. szept. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Dina hol èrdemelte volna meg? Hála a jó istennek kiesett
2016. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Így is lesz vicces jelenet méghogyha Dávid ment vissza.

Én nagyon örültem ,jókat érvelt .

És egy ilyen nő mint Dina , hogy végig megy a férfiakon csókolgassa őket háát csak sajnálni tudom ,főleg hogy semmit se bánt meg.

És még a nézők az bizonyos 38%-a voltak felháborodva hogy nem kell megszólni őt hogy Szlovákiából jött :D szégyen amit tett !!!

Meg még a vv Vikit is megszólta hogy leittam magát ,hát még ő fel is múlta őt XD

Én mondom ezt gyerekek ez a nő a legundoritobb nőstény lepény magyarországon.

De ő csak magát adta XD

Köszönjük Dina !!!!! XD

2016. szept. 27. 07:26
 18/18 A kérdező kommentje:

Küldjünk neki sok F. a. s. z. t Szlovákiába :D

o()o o()o o()o o()o o()o o()o

2016. szept. 27. 07:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!