Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A DJ-k mért vannak feketében...

A DJ-k mért vannak feketében a fellépéseiken?

Figyelt kérdés
Szinte mindig teljesen feketében vannak, de mért pont a fekete, hogyan alakult ez ki?

2016. jan. 30. 23:27
 1/9 anonim válasza:
100%
Divat. Nincs mögötte semmi extra filozófia, egy szórakozóhelyen egy csomóan vannak amúgy is feketében.
2016. jan. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
A kulcsszavak megadott nevek poszt-DJ kategóriába tartoznak, mert már lemezt sem használnak, ami a DJ szónak az első betűje. EEzek már szoftverekkel bohóckodnak és rángatják a potikat.
2016. jan. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés.
2016. jan. 31. 10:22
 4/9 anonim válasza:
61%
Hogy ne lássák a testüket csak az arcukat lássák
2016. jan. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De ebben mi a logika?

Mért nem szabad a testüket látni?

2016. jan. 31. 12:02
 6/9 anonim válasza:
100%
Én arra tippelek, hogy azért vannak feketében, mert a fellépéseik során megizzadnak (zsúfolt, fülledt helységben ugrálnak 1 órán át) és mivel veszi őket a kamera, meg mindenki őket nézi, elég zavaró lenne egy jól átizzadt piros felső.. :D De ez csak az én tippem, amúgy már én is gondolkoztam ezen.
2016. márc. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is erre jutottam. :)
2016. márc. 7. 07:30
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

Mert pl egy kék felsőn eléggé meglátszik ha leizzadsz.

Én is így jártam osztálykiránduláson hogy fél órát volt rajtam a hátizsák aztán mikor levettem nèzik a lányok hogy "hallod tesó kicsit izzadt vagy"

2016. máj. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#2 Jaja, csak akiket beírt a kulcsszavak közé, azok zenei producerek nem csak dj-k..ami picit odébb van a bohóckodástól :D
2018. ápr. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!