Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dina vagy Dávid menjen vissza...

Dina vagy Dávid menjen vissza a villába?

Figyelt kérdés

Szerintetek?

Ki érdemli meg hogy tovább küzdjön a 36 millióért?



2016. szept. 22. 11:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Őszintén? Egyik sem.

A legjobb az lenne, ha Dávid menne vissza, Dinát ki nem állhatom. Az RTL honlapján a videók alatti hozzászólások alapján nem vagyok ezzel egyedül.

DE sajnos szerintem Dina megy vissza. Hogy miért?

Pár napja megjelent egy cikk, arról, hogy az utóbbi VV szériákban volt egy beépített ember, aki keveri kicsit a szálakat, azután kiesik valamikor. Valaki, akinek valamilyen kapcsolata volt azelőtt a tv-vel, szerepelt valamelyik műsorban. Erre hozták egyik példának Olivért, aki anno magára pakoltatta a jelet, hogy párbajozzon és "nagy meglepetésre" ki is esett.

Jelen esetben ez a személy éppen Dávid, aki azelőtt szerepelt már (akkor még kevésbé szálkásan) műsorban az RTL-nél.

Nem szokásom felvenni az ilyen elméleteket, de feltűnt, hogy nagyon is párbajozni szeretne, szándékosan provokálta ki ezt a párbajt. Emellett eleinte azért nem viselkedett szobanövény módjára, jelen volt, próbálkozott csajozni először Dinával, utána Evelinnel. Erről tettem egy említést csak célozva, de konkrétumot nem említve, a tegnapelőtt esti műsorhoz az RTL Most honlapján a videó alá, ami érdekes módon nem került ki a kommentek közé.

+ nem tudom, hogy másoknál ez előfordult-e, de én személy szerint ma reggel óta nem tudok belépni az alkalmazásba (RTL Most profillal), hogy szavazhassak. "A szerver nem elérhető, kérjük próbáld újra!" Ezt az üzenetet kapom állandóan, ha be akarok lépni.


Száz szónak is egy a vége: Én inkább nézném Dávid vegetálását, mint Dina szájának tartalmát miközben eszik. Hihetetlenül gusztustalan egy lány. Undorító, ahogy csámcsog, ahogy teli szájjal beszél és akkor még az is csak káromkodás.

Arra pedig kíváncsi vagyok, hogy Lóri mit csinál nélküle, ugyanis Dinán kívül gyakorlatilag mindenki utálja.

2016. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Én jobban örülnék Dinának. Dávid sajnos unalmas lett, pedig eleinte nekem ő volt a legszimpatikusabb.
2016. szept. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Dina ő legalább csinálja a műsort, de a milkát nem adnám neki :D
2016. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én jobban örülnék Dávidnak,de tudom hogy Dina megy vissza. Sajnos be kell látni,ez meg van rendezve. Olivér párbaján is anno sokkal többnek látszott Oli tábora,mégis valami furcsa oknál fogva ő esett ki. Itt is majd a tipikus 48-52- es százalékosztás lesz,hogy ne legyen feltűnő a simlisség, aztán visszaküldik Dinát hogy csinálja még a showt,tapizzon még 1-2 csávót full részegen,aztán majd valami kis csavarral még az is lehet,hogy megbomlik a Dina Lóri nagy szerelem. Fura ez az idei széria,mintha direkt az ostobaság alapján válogattak volna be embereket, lassan külön szótárt kell hozzájuk mellékelni,nem beszélve az alpári káromkodásokról. 2 értelmes ember van bent,a Dávid meg a Zsolti,de van benne valami,hogy Zsolti túlzásba viszi ezt az álszentkedést. Régen ezekhez a műsorokhoz "mellékeltek" egy pszichológust is,úgy látszik erre már nem pazaroltak időt,mert akkor Tivykénk biztos nem taposná a villa padlóját. Érdekes az a gyerek,már rég kizártam volna,így senkit nem láttam még viselkedni. Állandó szlogen nla,hogy viselkedj úgy mint egy felnőtt
2016. szept. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

3. Folyt

De kérdem én,abban mi a felnőttes,higy tisztelet helyett az idős nénik után integet,hogy leveri őket?! Nem beszélve a nagyon értelmes megnyilvánulásairól,mikor elgondolkozol hogy vajon szegény milyen sérülést szenvedett az agyára? Szánalmas szerintem .

2016. szept. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit hozzáfűznék,hogy sokkal izgalmsabb lett volna,ha úgy rendezik,hogy Lóri- Dávid párbaj legyen. Ott visszamehetett volna Dávid,Dina pedig kavarhatott volna szabadon akivel akar,mert látszik a nőn,hogy nem szerelmes,csak kapcs. Függő. Lóri karaktere egy nagy kalap xar amúgy.
2016. szept. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Első ! Egyet értek veled.

Felesleges szavazni.... Az emberek többsége Dávidra szavaz , furcsa lenne ha Dina menne vissza ,mert már rég az elején el kellett volna hagynia a villàt.

Ha ezek után is Dina menne vissza akkor biztos meg van bundázva!

2016. szept. 23. 17:22
 8/18 A kérdező kommentje:

Tivyn se tudok elmenni amúgy mert vmikor vicces , de vmikor meg szinte mindenen felhúzza magát ( és még ő mondja h úgy beszélnek vele mint egy kutyával ) na ez a cigány stílusa nagyon idegesít.

Vmikor meg csodálkozom rajta milyen bölcsességeket mond. :D


Három személyisége van!!! :D

2016. szept. 23. 17:30
 9/18 A kérdező kommentje:

+ úgy meg nézném hogy Dina milyen fejet vágna ha kiesne !!!!

Erre vágyom a legjobban *-*

2016. szept. 23. 17:33
 10/18 anonim ***** válasza:
Igazából Dina nem a szívem csücske... szerintem szegény Zsófika helyett ő esett volna ki, de hát az RTL... :D
2016. szept. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!