Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki utálja justin biebert? :D

Ki utálja justin biebert? :D

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 18:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
100%
Én ki nem állhatom!
2010. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
83%

Háááát…Mit is mondjak Szerintem ha én leírnám h mit gondolok erről a kis sztárocskáról akko abból regényt lehetne írni.De mivel nem vok író, megpróbálom „röviden” leírni:

tehetség: Komolyan ennek a kis p.csnek a tehetsége lentvan valahol a pokol legmélyebb és legsötétebb bugyrában, valahol naon lent a mínuszok közt, mert h ennek a vminek semmi tehetsége nincs hát az fix.

dalai: Könyörgöm. Még én is jobban énekelek ennél a nyálgépnél, pedig én sem nyernék a Megasztárnál. A hangja mint valami óvodás kislánynak aki azért nyávog, mert letört a barbieja feje. A dalai katasztrofálisak. Nagyon nyálasak és értelmetlenek, bzisak és egy szóval naon szarok. Idézem(tom h eztet nem dzsásztin énekli de hát ez…pfúúú…) ini mini máni mó kecsap ene báhácó ifsiáná if if ifsiáná lehágó

kinézet: Szerintem 1általán nem helyes, sőt sztem még a rühes macskák is jobban néznek ki nála…ha találkoznék vele sikítanék a félelemtől és bele a fülébe h megsüketüljön és he hallja h mit énekel és hogyan és így legyen vége az uralkodásának…

És végül még egy kis ízelítő: Nme tom h mit látnak a lányok ebben a hulk utánzatban. Az ily kis 17-18 éves lánykák teljesen belehavarodtak ebba kis kinemmondomkicsodába, nem tom h mit lehet rajta ennyire szeretni..

Röviden: Egy magát megjátszó beképzelt idiótán kinéző tehetségtelen vadbarom aki azt hiszi magáról h ő a nagy ász és az isten, mert a csajok bomolnak utána. Hát kedves dzsásztin bíbör, had mondjak valamit, ha majd egyszer felnősz( bár az nemtom h mikó lesz) rájössz h nem minden a kinézet meg a puncsolás. Csak ennyit akartam.

2010. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az anti-justin rajongók tábora egyre csak nőni fog, minél több klipje jön ki...
2010. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
100%
utálom mint a szart
2010. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a legeslegnagyobb rühellője. :D

11/L

2010. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
73%
baby, baby, baby nooooo like köhh kööh hapcikrr hakk fújj XP
2010. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
100%
fhu rühellem.. kisporbafingo
2010. nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:
100%

ÉÉÉÉÉNNN!!

Amúgy attól van a tököm tele(nincs is tököm), hogy aki szereti, az nem a zenéje miatt szereti! megkérdezed egy rajongójától, hogy miért szereti, tuti azt válaszolja, hogy mert olyan cukhcsimukcsi!! FLÁJJ! Ez a csöpögős szar! Az egész cucc, ami Justinácska körül zajlik, egy nyálkupac! Egy büdös köpet!! Bocs, kicsit elragadott a hév...

2010. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gáz utolsó add ki magadból()YxD
2010. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:
énnnnn
2011. jan. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!