Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki miért utálja Justin Biebert?

Fannicca kérdése:

Ki miért utálja Justin Biebert?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert tehetségtelen, megcsinált, mesterségesen felfuttatott sztárocska és nem művész.

Amúgy meg nyálas, anyuka kedvence kiskölyök.

2011. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én személy szerint jobban utálom azokat,akiknek annyira nincs életük,hogy van idejük FOLYAMATOSAN azzal a sztárral foglalkozni ,akit nem kedvelnek. :D

Justin lerágott csont: valóban tehetségtelen, valóban kiskölyök még, valóban nem érdemli meg a sikert.

DE próbáljátok már ki ,milyen jó érzés az ,mikor van egy KEDVENCED, és azzal tudsz foglalkozni. Kellemesebb időtöltés,mint utálkozni. :)


18/L

2011. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
(:
2011. jún. 6. 13:49
 4/7 anonim ***** válasza:

aki azt mondja hogy utálja, azokat sajnálom..

ha nem szereted, ezért, vagy ezért, akkor ennyi, innentől kezdve "szard le" hogy mit csinál, hogy, mi van vele...

2011. jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én igazából egyszer nem hallottam talán számát, de nem az én műfajom, a képét is csak viccoldalakról ismerem, szóval bajom épp nincs vele, de hogy a ********************************** nem tudok úgy megnézni egy akármilyen videót YT-on, hogy az első 5 komment valamelyikében ne róla témáznának, marha irritáló!
2011. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mert megszületett
2011. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én szeretem. ő a legjobb példakép. persze, követ el hibákat, de ki nem.?! csak 19 éves, még benne van abban a korban, amikor ilyenek az emberek. pontosabban, éli az életét.♥

és szerintem nagyon helyes.! :DDD <3

2013. dec. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!