Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A One Direction vegleg elment...

Davit barbara kérdése:

A One Direction vegleg elment vagy csak szunetre? Akarmit errol a temarol legyszi irjatok!

Figyelt kérdés

2016. júl. 29. 20:02
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Amúgy meg, 22-es, gratulálok, hogy 16 éves ( lányként gondolom ) ilyen monológot produkáltál. Azért látszik, hol van a színvonal. Nem, nem diplomatikusan próbálnád megbeszélni a dolgokat, rögtön megy a g*cizés, a b*zdmegelés, a nyomorékozás, hogy sz*pd le a metálos srácaidat. Gratulálok, de komolyan! 16 éves lány létedre gyönyörű szókinccsel rendelkezel.

Szerintem ezt normálisan kéne megbeszélni. Okos enged, szamár szenved. Most akkor ti melyikek is vagytok? :)

2016. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
En nem azert irtam ki ezt az artatlan kerdest hogy embereket uszisak egymas ellen!Miert kell veszekedni ha valakinek a valasza nem eggyezik a sajatodeval? Fogadd el vagy ne nezd meg! En is elfogadtam es nem alltam be veszekedni,pedig en irtam ki azt a nyamvadt kerdest!Csak azt kerdeztem hogy szerintetek elmentek orokre vagy visszajonnek nem azt hogy bu**k-e vagy nem!? Ugyhogy ezentul aki kommentel az valogassa meg a szavait es a kerdesemre valaszojjon! Koszonom!
2016. aug. 11. 13:48
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vicces látni, hogy a fanok lepontozzák egymás válaszait. :D Nem bírjátok elfogadni, hogy néhány lányba szorult némi realitás és tudják, hogy az 1D-nek befellegzett? Ha az 1D tagok helyében lennék és tudnám, hogy a fanjaim ilyen gyerekesek, arcon köpném magam. :D
2016. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Ezek a melegek végleg elmentek és vissza sem jönnek.
2016. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

#33 Tökéletes fogalmazás!😊

#34 Pont az előbb írtam le itt hogy jó lenne beszerezni egy fogalomszótárt mert kicsit idegesítő már hogy nekem kell itt 16 évesen elmagyarázni a dolgokat..

De tessék(ne halj meg hülyén):

B-zi/Meleg->Homoszexuális-> Férfi aki a saját neme iránt érez nemi vonzalmat.Azaz kizárt hogy barátnője legyen.

Sok agyhalott....

2016. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Elment, vége, el kell fogadni. Végre megszabadult a világ tőlük.
2016. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

#35 tudom mit jelent a meleg. De ne gondold már hogy mindenki felválalja?

Simán lehet alibiből csaja

2016. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
#37 Pontosan. Ha nyilvánosan kijelentenék hogy melegek, akkor rengeteg rajongójuk otthagyta volna őket, viszont a pénz miatt ezt nem engedhetik.
2016. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
#38 Elvesztenék a rajongóikat?!!Olyan rajongóik vannak akik annak örülnek amikor pl Louis és Harry egymás mellett álnak és ráfogharják hogy melegek.A rajongók szeretnék ha melegek lennének.Na de!Ne nevettes már, hol élsz ? Álom világban? Aki meleg annak undorító egy lánnyal lenni.Meg miért nem buknak akkor le?Mindenki lebukik ezzel előbb utóbb mint pl at a Kristen Swart vagy ki...na mindegy szóval ha valóban melegek lennének bevallanák hiszen nincs mitől félniük.Liam akkor miért akarja feleségül venni a barátnőjét?Louisnak hogy lehet akkor gyereke?Meg mellette új barátnője akivel többször lefotózták már titokban...Meg Harry is miért akarta volna azt is titokban tartani mikor Kendallel lefotózták ahogy fogdossa meg csókolgatja meg rajta fekszik?Egy meleg ezektől undorodik.Zayn meg állandóan nyalja azt a Gigit.Niall meg Palvin Barbira volt ráállva.Nem lehetne azt titokban tartani hogy melegek lennének, főleg hogy a fanok örülének is neki.
2016. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:

Csak szünet! Mindenképpen! Nem hagyják a rajongóikat a szarba, ha vége lenne már mondták volna és nem hazudoznának hogy "csak szünet" így, meg "csak szünet" úgy... Aki régebb óta ismeri őket, az szerintem maximálisan hisz nekik, és megbízik bennük! Megértem, hogy te is aggódsz emiatt ahogy én is, de amíg ők maguk nem mondják hogy vége, én addig nem hiszek el semmit! Már elértem ahhoz a szinthez, amikor már csak azt hiszem el, amit ők mondtak... Régebben is volt egy pár ilyen dolog, hogy föloszlanak, és lám, még mindig itt vannak.

Szerintem hihetsz nekik, hogy csak szünet, hiszen ahogy a History-ban is írják "This is not the end" :)

2016. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!