Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A One Direction vegleg elment...

Davit barbara kérdése:

A One Direction vegleg elment vagy csak szunetre? Akarmit errol a temarol legyszi irjatok!

Figyelt kérdés

2016. júl. 29. 20:02
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:
42%

A kérdésedre válaszolva kedves Kérdező!

Én is nemrég írtam ki egy ilyen kérdést, és sajnos én is csak olyan válaszokat kaptam, hogy "majd kinövöd". A koromat inkább nem írnám le, mert most nem is az a lényeg.

Még mindig dolgozik bennem a remény, hogy visszatérnek, mert MEGÍGÉRTÉK. De szépen lassan mindenkinek be kell látnia, hogy ők se nagyon akarnak közösen visszatérni. Harrynek filmjei vannak, Liam szólózik, Louis apa, Niall pedig... Nos Niall is éli az életét. Bízzunk benne, hogy még viszontlátjuk őket közösen, mert remélhetőleg összeállnak, és megcsinálják azt a turnét. De alig van esély arra, hogy közösen folytassák. Az szinte biztos, hogy új albumaik már nem lesznek, és sajnos már ha összeállnak, akkor is csak annyira, hogy az új albummal turnézzanak egyet. Bár erre sincs túl sok esély. De ne búsulj annyira (ha szomorú vagy, vagy ilyesmi), mert egyszer mindennek vége van. Mindegy, hogy 2020-ban vagy 2016-ban oszlanak fel ebből a szempontból. Vagy most van sírás, vagy akkor lenne. (De a 2020 csak egy példa volt). Szóval be kell látni, hogy valamikor úgy is vége lett volna. Gondolj arra a sok szép időre... A sikerük, a jobbnál jobb albumok. Hatalmas csillagok voltak, és valószínűleg azok is maradnak. Tehetségesek. Őket nem fogják elfelejteni olyan hamar, mert létrehoztak valamit. Valami maradandót. Egy egész világ rajong értük. Aki pedig utálja őket, az azért teszi, mert különcködik. Hogyha ennyien szeretik, akkor ő miért szeresse? Akinek csak a zenéjük nem tetszik, az se szólja le őket, mert a mai világban annyi meg annyi zenei stílus van. Én a magyar zenét nem szeretem, de nem szólom le. Ízlések és pofonok. Van aki csak irigykedik, azért terjeszt róluk mindenféle rosszat. De a reflektorfény néha mindent és mindenkit más színben tüntet fel. Nem kell hinni minden pletykának, mert nincs miért:) Aki pedig leb_zizza őket... Előttem már páran leírtak, hogy miért is nem "b_zik", de szerintem elég rájuk nézni, és máris lehet látni, hogy ők bizony a női nemhez vonzódnak:D

Mindenki véleményét tiszteletben kell tartani, azonban az elég pofátlanság, hogy 'csakazértis' idejövök, nem a kérdésre válaszolok és leb_zizom a 1D-t, mert miért ne. A kérdező kérdezett valamit, amire értelmes válaszokat vár. Szóval ha te csak pofázni jöttél, akkor azt megteheted máshol is. Biztos van 1D utálók klubja, keresd fel őket, mert ott lenne a helyed és nem itt, ahol egy bizonyos kérdésre kell válaszolni. Válaszolni, és nem osztani az észt. Na.


Szóval szerintem reménykedhetünk, mert tényleg megígérték, és ha mégsem térnek vissza, akkor egy egész világ csalódik bennük. Szerintem már annyira sok esély nincs arra, hogy One Directionként térjenek vissza, és egy irányba folytassák. Most már mindenki arra megy amerre akar:) Valljuk be, Zayn kilépése óta hiába volt csomó jó daluk, nem voltak az igaziak. Úgyhogy valószínűleg már semmi nem lesz a régi, de reménykedni lehet:)

2016. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
21%
#20 Már ne haragudj de itt te látszol egy kis takony pujának:) Itt vitatkozol olyan dolgokon amiket úgysem tudsz megvaltoztatni.És mi van akkor ha én mrg azt írom neked , hogy a metálos fiúk sem jobbak.Tudom mit lehet szeretni bennük én is hallgattam egy időben metált meg nekem is bejöttek a hosszú hajú fiúk.De figyelj..mindenkinek más tetszik és tudod az gyerekes aki ezt nem tudja elfogadni.Akit ez zavar.Annak tudod kezeltetni kéne magát.Én ezt így 16 évesen fel bírom fogni de te látom nem pedig elvileg már húú de felnőtt vagy közbe mégegyszer írom itt vitatkozol idrgenekkel hogy a metálos g-cik jobbak.Akkor b-zmeg ell kell menni és sz-pj le egy metálost.😊És hátha attól megnyugszol és nem kell itt veszekedned te világi nyomorek.😊 Na örülnél azért ha egy perce is megkapnád ezeket a fiúkat.Ne hazudj.Na mindegy talán egyszer eljutsz arra a szintre mikor elfogadod azt hogy nem kell leszólni azt amit más szeret és főleg meg ha te hozzájuk képest a béka segge alatt vagy.😊Te kis senki , kinek érzed magad?Mi?Neten könnyű bepofázni mi?Ilyen gyerekes módon megnyilvanulni mint te b-szod.😁😂Na jól teszed ha mész és nem vitatkozol mert csak égeted magad.Ja persze nem magad mert itt nem lájuk a retkes pofáf mert csak itt névtelenül vagy valaki.Na sz-pd le magad keresztbe hátha lenyugszol drága és nem lesznek ilyen problémáid hogy más azt szereti amit te nem.Jaaaaaj b-szkii akkor mi van?Szeresse.Neked nem kell.Nem is kértünk rá te retek.:) "Na puszcsii"
2016. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
39%
Hat mar nem is meltatlak ra hogy elolvasom amit irtal. Gratulalok a megnyilvanulasaidhoz te csicska retek. Na pá
2016. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
A másik ok, hogy ahogy ők is, a rajongóik is felnőnek. Akik 2010-ben 13 évesek voltak (az a korosztály rajongott értük,és most is inkább), ma már 19 évesek. A 14-5-6 évesekről ne is beszéljünk. Igaz, folyamatosan bővül a Directioner-family, de a régi fanok voltak ott az elejétől és éltek át mindent "közösen" a fiúkkal. Sajnos minden elmúlik egyszer, igaza volt a 21.-nek. Vagy 2016-ban vagy 2020-ban. (megsúgom, anyukám is úgymond rajongójuk (igaz az az erős kifejezés), és beszélgettünk a szünetről, és ő úgy látja, ahogy most leírtam. Viszont, nem b*zziza le őket, pedig 41 éves, szóval itt bukott meg az utolsó válaszoló "elmélete":)
2016. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
#23 Na az írásod alapján nagyon népszerűtlen kis senki lehetsz. :) Ki használja azt a szót hogy pá? pff . írj rám ha akarsz én elküldöm az fb-m de 100000000 százalék hogy te nem mered felválalni a retkes pi csádat. :)) na "pá" te jó isten de szánalom xdddddd baaaaaazmeeeeeeg xdxdxd pfffff
2016. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
28%

#23 ja és tudjuk hogy elolvastad te kis szerencsétlen nem kell áltatni magad :D megint csak annyit tudok neked javasolni: sz-pd le magad keresztbe. :)

#22,25 válaszoló vagyok;)

2016. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
39%
Mesélj meg eletem, nem unod meg? :D
2016. aug. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
#27, Már hogy unnám?Sose unom azt ha valakit jól kioszthatok.:) "Drááágica"
2016. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
60%

Jaj hat tenyleg kiosztottal most itt sirok a sarokba es vagdosom az ereim:((((

Csak szeretned.

2016. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Bocs, de ez annyira felcseszett, hogy muszáj rá reagálnom..

Maradjatok már merevkussban! A kérdező kérdezett, benne van a pakliban, hogy valaki nyersen kinyílvánítsa a véleményét - és ahhoz nektek k*rvára semmi közötök nincsen! Ez azoknak a "nyomorékoknak" ( magas értelmi szintre vall, hogy így nevezed azokat, akikkel nem értesz egyet - pluszba még sérted is az igazi fogyatékkal élőket ) szól, akik ahelyett, hogy megmaradnának maguknak, a maguk véleményével, előállnak pofázni, hogy a másik maradjon kussban, mert őfelségének nem tetszik az övével ellentétes vélemény. Magadnak mondasz ellent. Te is maradj meg magadnak a véleményeddel, hogyha a többieknek ezt szajkózod.

Amúgy meg nem, nem ismerem a bandát - szóval laikusként állok a dologhoz. Én csak azt nem értem, hogy miért nem lehet emberként viselkedni a másikkal, ha kinyílvánítja a véleményét. Így kinézetre nekem is eléggé selyemfiúnak tűnnek ( gondolom ez volt a cél is, hogy el lehessen őket adni ), ennek ellenére szerintem minden ócsárlónak is szóltak a szavaim ( részben ).

Ó, és megjegyezném, hogy így rákeresve a fiúkra kissé meglepődtem azon, hogy ennyire helyesnek vannak tekintve. Hozzáérek, eltörik, pedig nem vagyok egy nagydarab. Nézz rá egy Axl Rosera, egy Kurt Cobainra ( akik amúgy igényes zenét csináltak ), vagy ha fiatalabb emberről van szó, akkor lásd Cameron Monaghant, vagy idősebbként Brad Pittet, Michael Fassbendert, James McAvoyt vagy Jensen Acklest. Nem mind jóképűbb az One Directionos srácoknál?

25/N

2016. aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!