Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A One Direction vegleg elment...

Davit barbara kérdése:

A One Direction vegleg elment vagy csak szunetre? Akarmit errol a temarol legyszi irjatok!

Figyelt kérdés

2016. júl. 29. 20:02
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem vége.De jobb is így nekik.Már sokszor leírtam itt de most leírom mégegyszer.:Csak nézd meg Zayn mennyit fejlődött mióta kilépett,Harry szerepelni fog egy filmben ami meghozhatja neki a sikert hisz az ilyen jóképű színészek mindig befutnak,Louisnak most elég gondja van a gyermek anyjával valami vita van köztük,Liam leszerződött valahova,Niallel nem tudom mi van..de a lényeg logikusan gondolkodva rá lehet jönni hogy vége.Ebben ennyi volt,jók voltak.De csak nézd meg a régi képeiket meg a mostaniakat.Láthatod hogy 16 éves fiúkból milyen férfiasak lettek.Felnőttek és gondolom nem akarnak maguknak ők sem örökre 10-en éves rajongókat akik nagyrésze őrült(ismerve a directionereket)Jól döntenek szerintem ha külön folytatják.
2016. aug. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
18%
Sajnos ennek nagyon úgy tűnik hogy vége. Persze, még én is hiszek benne, és van bennem egy kis remény. hogy talán folytatják még, de ha belegondolsz, lehet hogy 2-3 tag akarja majd újra, de az egyik biztos hogy nem fog már visszamenni, mert bejött neki az amit külön csinált. Mindegyikőjünek eszméletlen hangja van, tehetségesek. Liam nemrég nyilvánosságra hozta, hogy lesz egy szóló albumja, ami egyet jelent egy kinemmondott véggel. Harry-nek lesz még több filmje, és szerintem szóló albumja is. Louis apaságra koncentrál, és Niall is dolgozik már egy kiadóval, szóval nem sok esélyt látok rá, hogy visszatérjenek, de reménykedni lehet:)
2016. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
26%
Azoknak üzenném, akik olyanokat írtak, hogy "végre! ezek a b**ik szétmennek" meg hasonlók, hogy mi a bánatért utáljátok őket? Miért is b**ik? Mindegyikőjüknek több barátnője volt mint amennyi barátnőd/barátod neked valaha lesz! A hangjuk jó. Tehetségesek, bárki barmit mondjon. Biztos hogy nem ismered őket és semmit nem tudsz róluk ha b**izod őket. Harry az egyik legnagyszerűbb ember a földön, minden túlzás nélkül. Louis vicces, és óriási szíve van. Niall örök gyerek, és a légynek se tudna ártani. Liam pedig az egyik leghatározottabb, és két lábon jár a földön. Nincs bennük olyan, amiért olyan különösképpen utálni lehetne őket. Nem kell őket szeretni, de annyira nem értem, miért kell így lenézni őket? Soha nem fogsz elérni feleannyit se mint ők. Ha már te is világsztár vagy, és több millió rajongó sikoltozik miattad, van 5 kiadott albumod, aminek legalább az egyik száma sláger lesz, és ezek után sem szállsz el magadtól, akkor azt mondom, hogy mondhatsz rájuk bármit. De így maradj szépen csöndben, mert egy senki vagy hozzájuk képest. Lehet véleményed, de mindenki jobban jár ha az megmarad a kicsi fejecskédben.:)
2016. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
58%
Kedves utolso. Hogy ez mekkora oltas volt de komolyan:(( ok szamomra akkor is diszbzik maradnak. Es en nem akarok elerni annyit mint ok. En szemely szerint nem szeretem oket. Mindenkinek van joga leirni a velemenyet, nem? Na mindegy csak ennyit akartam ;)
2016. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
6%
hombár mindegyik ezek max egymással kavartak. Ha meg tényleg annyi lányt megfektettek akkor bűnözőg mert a kis rajongó 3.14csák kivétel nélkül 14 év alattiak.
2016. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
34%

Kedves Utolsó előtti!

Probléma van a szövegértési képességeiddel, úgy látom:)

Lehet véleményed, de rohadtul tartsd meg magadnak, mert ITT SENKI NEM KÍVÁNCSI RÁ. A kérdező is írta, hogy csak azok válaszoljanak, akik rajongók, vagy legalább is tolerálják őket, és tudnak normálisan válaszolni.

Neked nem sikerült, és meg bele is kötöttél egy másik válaszba, pedig ha nem szereted őket, mi a bánatot keresel itt? Utáld őket csendben, és menj el a FANOKNAK SZÁNT KÉRDÉSRŐL.

Köszönöm.

2016. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ugatsz kiskutya?
2016. aug. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
44%
Igaza van a 16-os válaszolónak.Lehet róluk véleményetek csak itt sajnos senki sem kérdezte.A másik meg az , hogy olyan érdekes élőben a sok ilyen beszólogató kapásból fele akkora az izma mint az állítólagos b-ziknak.És már ne haragudj de tényleg ehez senkinek nincs joga hogyha egyszer valaki azt mondja hogy hetero te direkt mást terjessz róla.Nyomorék😂😉Kíváncsi vagyok hogy nézhetsz ki mert a 1D tagjai folyamatosan benne vannak a VILÁG legszexibb pasiaji között.Csak keress róluk képeket hogy néznek ki aztán pofázz ha te jobb vagy(kétlem mert akkor nem lenne időd itt utálkozni.)És ne a 16 éves kori képeiket nézd.Nem hiszem hogy te 16 évesen tiszta férfiasan néztél ki.Mellesleg b-zik?Igen?Mégis több nő mászna rájuk mint rád(Igen nők,nem a kislány rajongóikat kell nézni mert mivel jól néznek ki vannak igencsak szép rajongójuk akiket ha meglátnál kapásból elélveznél te g-ci.Sajna neked olyanok soha nem fognak jutni mint nekik,bármelyik modell az övék lehet ezt Harry be is bizonyította.)Meg mi az hogy nem akarsz annyit elérni mint ők?Szóval te is tudod , hogy róluk még 200 év mulva is beszélni fognak olyan sok díjat nyertej hogy lehetetlen elfelejteni őket,csak te akarsz megragadni a kis szinteden és egy ilyen lúzer maradni közben meg oltogatod a világ mondjuk leghelyesebb fiúít
2016. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
39%

[link]


Hm...Harry nem úgy néz ki mint egy b-zi,épp a világ egyik legkeresettebb,legszebb csaja fekszik rajta..De várj ti utálkozók biztos ennél is jobbat kaptok,végülis Kendall nektek is ugrana rögtön...



[link]


Aztán Louis is meleg biztos végülis ő is a világ egyik legszebb nőjével van eggyütt ráadásul gyereke is van egy másik NŐTŐL...de ja biztos meleg.



[link]


Na asszem Liam mindenképp kiemelkedő, ha a többiekét nem de az ő csaját biztos minden utáló megirigyelné,be kell vallani.De hát ja biztos ő is b-zi...



[link]


Ahogy látszik Niall sem egy fiút csókolgat hanem egy lányt..Na erről is ennyit.



[link]



Aztán Zayn akinek szintén a csaja a világ egyik legkeresettebb,legszebb modell.


Na szóval a b-zizással le lehet állni mert nekik szerintem itt mindegyikőtöknél jobb csaja van.Lúzereeek😀😇😂😊😉😃szánalom

2016. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
22%
Emberek b-sszatok meg no vagyok :DDDd es lekaksizom hogy nem kerdeztetek a velemenyem oke? Es ameddig nem ismersz te ne nyomorekozzal le😂 es mi kozotok van hozza hogyha leirom a velemenyem? Es titeket ki a p-cs kerdezett, hmm? Na jolvan nem allok le ilyen takony ivadekokkal. Most elpazaroltam az eletembol 5 percet ilyen senkikre... Hu hat tenyleg nagyon sexy pasik. De szerintem a metalos pasik szazszor tobbet ernek mint ok. Szval. Nem vagyok tovabba kivancsi ratok, ugyhogy ne is faradozzatok a tamado uzeneteitekkel, puszikallak
2016. aug. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!