Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi igaz abból hogy Cristiano...

Mi igaz abból hogy Cristiano Ronaldo homoszexuális?

Figyelt kérdés
Komoly választ kérek, mert érdekel.
2016. jún. 24. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Felesége és gyereke van és még focizik is.

Ha meleg akkor nagyon jól titkolja.

2016. jún. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt csak a szurkolók találták ki alázásból.
2016. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Inessential válasza:
89%

"és még focizik is."

Attól még lehet meleg.


De nem azt mondom, hogy az, szerintem is csak kitalálta valaki.

2016. jún. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Roland G. válasza:
85%

Nézz utána,hogy milyen modell csajokkal járt.

Hogy lenne már meleg?

2016. jún. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem az. Engem nem izgat a foci, ő se különösebben szimpatikus, de ilyeneket kitalálni marha gyerekes és egyben közönséges dolog. De ezt mindenkire mondták már. Én pl. Bon Jovi-rajongó vagyok, Jon Bon Jovira tudod, hányan mondták már, hogy meleg? Szerintem mindenkiről találsz ilyet.


Ez kezd unalmas lenni. Most már inkább nyíltan meleg sztárokról pletykálhatnák, hogy igazából heterók. Az érdekesebb lenne. :)

2016. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Nincs felesége a gyereke anyjáról nem tudni semmit szóval bármi lehet az igazság.
2016. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Nincs felesége,a gyereke anyjának kiléte máig titok.Viszont olyan nőkkel volt együtt évekig,hogy ha homoszexuális lenne,biztos,hogy kiderült volna már.De valóban gyanús néha a viselkedése,lehet,hogy biszex.
2016. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Hulyeseg.csak azert mondjak h meleg mert ollkezett fiukkal meg fotozkodott ugy fiuval h atolelte.mindenki szokott a sajat nemeben levo baratjaval olelkezni nem?akkor mindenki meleg?!q gyereket meg valahogy ossuekellett hoznia mert az ove csak fizetett az anyukanak.
2016. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Volt felesége, de már elváltak
2016. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Volt felesege. Irina Shayk.a gyerek Cr junior nem Irinatol van hanem egy pultos lanytol(ezt irjak a neten) kb 4 evig volt eggyutt Irinaval. Az meg h meleg hulyesseg csak a feltekenyseg beszel mindenkibol. Amugy meg azota egy csomo baratnoje volt mar. Meg hogyne olelkezne fiukkal hiszen focista mindig olelkeznek hiszen egymast segitik ahhoz hogy sikeresek legyenek,ez esetben golt lohessenek.szval nem ertek senkit
2016. nov. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!