Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért kezd unalmas lenni...

Miért kezd unalmas lenni (egyes embereknek) Dancsó Péter videói?

Figyelt kérdés
Én személy szerint IMÁDOM, de főként azokhoz teszem fel a kérdést akik mindig oda írják a komment részlegbe hogy "szerintem unalmas már stb...". Még mindig ugyanolyan jó (szerintem) mint eddig és erre lennék kíváncsi, hogy pár embert miért nem fog meg a(Z ISTENKIRÁLYCSÁSZÁR) személyisége. Köszönöm :)

2015. júl. 17. 22:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem baj hogy több poént rak bele. Eleve a szórakoztatás kedvéért készíti. És nem értem miért fáj hogyha ő Kérdezz-felelek videókat csinál. Bár ízlések és pofonok, nem mindenkinek tetszhet. Nem hiszem hogy készítene még egy Gyakori Kérdéses videót :D Azért üzenem neki hogy ha ezt látja hogy esténként szívecskéket mutogatok és rád gondolok xd
2015. júl. 20. 14:36
 12/21 anonim válasza:

Mert unalmas!

Ma a 13dik mega cápa filmről csinált videot, ami már nem vicces, hanem szánalmas és csak a 12 éveseknek tetszik...

Megláttam a videó cimét, és már ki is kapcsoltam, pedig a régi Dancsó órákig is letudott kötni!

2015. júl. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ki fogyott a Magyar Filmekből és elkezdte játszani a hülyét ennyi régebben volt benne belefektetett idő a videókba és voltak olyanok amiket ő maga is nagy élvezettek csinált pl "Azok a 90'es évek" de most már szerintem csak úgy van vele hogy a nézői mindent bekajálnak elvégre a néző nagy száma 10 éves vagy kb max 8 általános végzettséggel bír (a Fegyencjátszmás kamu videóháborúnál ez ki is derült) Már egyszerűen szerintem úgy van vele hogy minek öljön bele annyi időt ha úgyis nagyrészt kis idióták nézik a videóit akik annyit se tudnak mi az a szarkazmus. persze tisztelet a kivételnek de szerintem akik értelmesek néző voltak már 90% megunta Dancsót a maradék 10% aki értelmes meg rajongó tehát úgyis nézi.
2015. júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ha 10 évesek néznék csak a videóit (bár kétlem), akkor is. Mivel a gyerekeknek van a legtöbb szabadidejük ezért nem értem hogy miért kellene nézniük húszon éveseknek is. Lehet hogy alapból a gyerekeknek készíti. Bár abban igazat adok hogy mostanában az ilyen "MEGA cÁPA" típusú filmekre van rákattanva.
2015. júl. 22. 10:12
 15/21 anonim válasza:
46%
Szerintem a legtöbben azért írják oda, hogy már unalmas, mert éppen olyan filmet fikázott, ami a kommentelőnekesetleg a kedvence..... :)
2015. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Szerintem a legtöbben azért írják oda, hogy már unalmas, mert éppen olyan filmet fikázott, ami a kommentelőnekesetleg a kedvence..... :)"


Márpedig intelligens ember ezen sem akad fent. Pl. a Vissza a jövőbe trilógiában is elmondta a hibákat,én nem szeretem, de teljesen igaza van. Lehetne tagadni, hogy ez meg ez hiba, de attól még hiba marad.


Azért kétlem, hogy régen is fiataloknak szólna a videó, amit csinál, mert 10 évesek előtt nem mondana ilyeneket, hogy DSLR kamera, ilyen-olyan vágástechnika. Szerintem neki amúgy nem volt elképzelt célközönség, azoknak csinálta, akik értelmesek.

2015. júl. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
De hiába mondod hogy inteligens ember ezen nem akad fent, ha az internetet használok 50 százaléka (bocs ha keveset írtam, és tisztelet a kivételnek) nem intelligens.. :)
2015. júl. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Rendben van, de most azt gondoltam, itt egymás válaszaira érvelünk. És én meg tudtam fogalmazni, miért nem szeretem, de erre nem reagált senki, csak mondta mindenki,hogy de sokan ezért-azért utálják. De arra nem jött végül s egy reakció sem, amit én írtam még 3-ikként.
2015. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Régen szerettem, kreatív volt és tudott értelmes dolgokról beszélni. Ma már egyre kevesebb ilyen van. Konkrétan odáig jutottam, hogy már idegesít is a stílusa. Egy kaptafára mennek már a videó...
2015. aug. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Nem lesztek benne a kövi GYK-s videójában, mert már nem csinál ilyen videókat. 😔
2016. febr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!