Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért kezd unalmas lenni...

Miért kezd unalmas lenni (egyes embereknek) Dancsó Péter videói?

Figyelt kérdés
Én személy szerint IMÁDOM, de főként azokhoz teszem fel a kérdést akik mindig oda írják a komment részlegbe hogy "szerintem unalmas már stb...". Még mindig ugyanolyan jó (szerintem) mint eddig és erre lennék kíváncsi, hogy pár embert miért nem fog meg a(Z ISTENKIRÁLYCSÁSZÁR) személyisége. Köszönöm :)

2015. júl. 17. 22:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Mert már nagyon megjátssza magát, lehet a tizenéveseknek ez bejön még de amúgy nem nagy szám...
2015. júl. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
ez gyors volt :D xd
2015. júl. 17. 22:47
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
én nem írok a komment részlegbe semmit, mert yt-on nem kommentelek. szerintem az a baj vele, hogy régen a filmekről beszélt (vágás, fénytechnika, sztori, filmtörténet, rendezés). jogos és vicces dolgokat mondott. most meg hülyéskedik. például mi az, hogy randitippek meg kérdezz-felelek? azokban semmi nem történik, csak gyerekeskedik,és irreleváns dolgokat mond. a filmekről jókat mondott, de aztán már azokba is csak bevágott pár poént más filmekből, átgondolt kritika kevés volt. például az álom.netes kritikája az jó, abban beszél a polárszűrőtől kezdve a történet hitelességéig sok mindenről. de az mit érdekel engem, hogy a kérdezz-felelkben mit bohóckodik, vagy hogy parodizál randitippket? például jon bon jovi jó énekes, de ne adjon nekem öltözködési tippeket. vagy michael jorden sem beszél a síelésről. dancsó valamihez értett, azt egy ideig figyelemreméltóan csinálta, aztán most már mást sem csinál, csak szándékosan rosszul ragoz (filmban, kritikáben), és ennek kéne viccesnek lennie. néha persze becsúszik most is egy-egy film, de minden más, ami nem a filmekről szól teljesen felesleges.
2015. júl. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
előző vagyok: azt azonban el kell ismerni, hogy azon kevés magyar youtube-os közé sorolandó, aki öööö-zés meg kivágatlan tüsszentések nélkül mond végig egy-egy mondatot, és nem közben rögtönzi, hogy mit akar mondani.
2015. júl. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

én azon is gondolkozom ilyenkor. Hogy XY ember egyszerűen megunta azt ennyi.


Nálam ez annyira nem okoz problémát, mert én sose úgy néztem mint ez egy DANCSÓ PÉTER VIDEÓ .. Videó ami tetszik azt ennyi , jó nem pont így de ez a lényeg, különösebben nem hat meg ha valakinek tetszik/nem tetszik.


De az biztos, hogy hosszú időn át fentartani az emberek érdeklődését urva nehéz. Hát ez is kategoriától függ, szóval nem mondom hogy csak ez a probléma, lehet tényleg elhülyüli, mondom én nem feltétlen nézem kritikus szemmel.


Csak hát igen, ott volt a RosszPcJátékok-os srác, neki nem is tudom a nevét,, ő is ott van youtube-on. Mostanra abba hagyta, pedig volt pár szuper vicces videója, DE más videók meg nem voltak azok, me megunta kifogyott az ötletekből,, lehet egyéb ok, nem tom.


Na jó.. azért gondolom Dancsó Péter nem tervezi befejezni, meg biztos tudna még akkor "jó" videókat ha dolgozna rajtuk főleg annyi filmmel ami a világon most van, bőven van választék. De lehet más dolga van.


JA ÉS A LÉNYEG! ugye HAH [most jutott eszembe] 1 bolond százat csinál. Ilyen band wagon style 1 szerint szar akkor másik 100 szerint is az. Amúgy a másik 100-nak fingja sincs az egészről, de szerintük is az mert ettől ők is okosnak tünnek.


Elég megnézni egy két ilyen facebookos postot, hogy ugrik a sok agyhalott ******** egy két provokáló postra. ... .. na kb ennyi

2015. júl. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
FreddyD csinálta a RPCJ-at, most már Filmbarátokozik. Első álneve Hrutka Pál volt, azzal volt fenn első körben.
2015. júl. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Gyerekek, benne leszünk a következő GYK videójában. És nem fog örülni muhahaha
2015. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Freddyd nem azért hagyta abba mert nem volt hozzá kedve,hanem mert nincs rá ideje,gyereke van meg felesége,van have 3 órája a film barátokra aztán ennyi
2015. júl. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint tetszenek Dancsó Péter videói. Én nem azt nézem, hogy húha, milyen gyerekes lett a korábbi videóihoz képest, satöbbi ez a férfi, hanem becsülöm érte, hogy még mindig csinálja ezt az egészet, és hogy próbálja szórakoztatni azokat, akik szeretik amit csinál, és akik figyelemmel kísérik őt. Plusz, ahogy az egyik előttem író is írta, nagyon, de nagyon nehéz mások érdeklődését fenn tartani. Szerintem azért váltott át ilyen hangvételű, stílusú videózásra, mert a nézői nagy számban az a korosztály, aki erre vevő.
2015. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, olvasgatom az ellenérveket.


"JA ÉS A LÉNYEG! ugye HAH [most jutott eszembe] 1 bolond százat csinál. Ilyen band wagon style 1 szerint szar akkor másik 100 szerint is az. Amúgy a másik 100-nak fingja sincs az egészről, de szerintük is az mert ettől ők is okosnak tünnek. "


Ezt nem tagadom, de ez a világ minden területén így van, ettől még sokan, mint én is, meg tudják fogalmazni kerek egész mondatokban, hogy mi a bajuk vele.


Én nem állítom, hogy többé nem nézem majd, a filmes kritikás videóira azért időről időre rá fogok keresni.


Azt is értem, hogy a korosztályt próbálja kiszolgálni, de az eredeti nézőknek meg nyilván arra volt igénye, ami eredetileg volt, azért nézték. Most akkor ők meg menjenek a fenébe?


Én egyébként nem értettem ezt az idő dolgot soha. Nekem van egy blogom. Nem vagyok egy Dancsó Péter, de van 200 feliratkozóm. Nem videóblog, hanem írásos. Én sosem írok posztot azért, mert hú de rég írtam. Vagy ha igen, akkor már tényleg rég nem írtam. Simán előfordul, hogy havonta csak 1-et írok, vagy hetente 2-t. Ötleteket pedig gyűjtök egy füzetbe. Sosem kritizálta még senki, szerintem mindenki jobban örül ennek, mintha lenne egy kiszabott menetrend, és azt próbálnám betartani, ezért érdektelen hülyeségeket írnék. Fenntartani a figyelmet nehéz, ez tény, de nem biztos, hogy havonta új videót kell csinálni, vagy nem tudom mennyi időnként csinálja. Nekem az is bejönne, ha negyedévente feltenne egy videót, de akkor az jó lenne.

2015. júl. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!