Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti is utáljátok Goodlikot,...

Ti is utáljátok Goodlikot, Dancsót és még sok ingyenélő youtube-ost?

Figyelt kérdés

2015. júl. 15. 18:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%

Dancsót nem nevezném ingyenélőnek, mert ő tényleg tartalmakat hoz létre, meg az ő videóiban tényleg látszik a készülés és a munka.


Goodlike viszont mit hoz létre, hogy ne lehessen ingyenélőnek titulálni? Pár videót láttam tőle, de az is elég volt. Vagy unalmas, közhelyes témát boncolgat vagy levág egy 10 perces hisztit mert látott valami gazdagot a metrón, vagy GYK-s videókat csinál, meg még nem tudom. Unalmas, tucatyoutube-os ő is, a rajongótábora meg 12-15 éves lányokból áll. Ő is tipikusan olyan, aki nagy megmondóembernek képzeli magát, majd az összeszedetlen, 10 perces hisztijéből kikerekíti, hogy akinek drága cuccai vannak az egy burzsoá g€ ci.

Az efféle megélhetési youtube-ozókat én is utálom.

2016. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
23%
Én csak dancsót meg herbyt utálom. Büdös ingyenélő parazita mindkettő.
2016. szept. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
0%

Aki felettem írt, ezt annak küldöm.

MI AZ HOGY DANCSÓ PÉTER NEM JÓ YOUTUBE-OS??????4444???

Ja, télleg! Mindegyik barom, aki fikázza, annak azt üzenem hogy KAPJA BE!!!!444!!!!!!!444!!

( És igen, én szeretem Dancsó videóit!!!44!!!!)

2017. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

Dancsó Péter csak régen volt jó youtube-s. Akkoriban a videói tényleg minőségiek voltak.

Ma viszont Dancsó nem más, mint egy huszadrangú, fogyatékos bohóccá átlényegült tucatyoutube-s, akinek a közönségét már nagyrészt a 12-15 éves pisisek teszik ki. Tényleg hatalmas teljesítmény, hogy egy igényes, minőségi videósból egy igénytelen, gyerekes humorú, minőségtelen ember lett, aki lefeküdt a médiának és az ilyen "igényeknek", mert ebből több pénz jön. A régi rajongótábora meg szépen elolvadt, mert a 18-20 évesek sem vevők már az ilyen dedós humorra és önblamálásokra.

Szóval Dancsó Péter is ugyanolyan ingyenélő megélhetlsi youtube-s lett, mint a többi.

2017. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!