Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti is utáljátok Goodlikot,...

Ti is utáljátok Goodlikot, Dancsót és még sok ingyenélő youtube-ost?

Figyelt kérdés

2015. júl. 15. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%

Heló!


Nicns rá okom, hogy utáljam őket, mivel nem ismerem egyiket se személyesen.

Dancsót régen néztem, msot már csak hébe-hóba rákattintok. A többi nem érdekel ,a külföldi streamerek sokkal jobbak, viccesebbek és profibbak.

2015. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem, én nem vagyok irigy.
2015. júl. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%

Miért utálnám őket?

Miért ingyenélők?


Ha ennyire zavar, készíts te is videókat, amik nagy nézettséget érnek el.

2015. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem utálom őket és egyáltalán nem ingyenélők. Rengeteg munka van egy egy videó mögött és ha neked nem is, másoknak örömet okoznak vele...
2015. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 kecskefészek15 ***** válasza:
29%
Dancsót szeretem, ő nem ingyenélő.Habár néha kicsúfol más embereket...(lásd:Az Üvegtigrisről szakszerűen)
2015. júl. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

3-as szerintem csinált, csak nem nézték 10nél többen, és akkor most emiatt inkább szidja azokat, akiknek jól megy...:D


én is azt tudom javasolni, hogy nem mással kéne foglalkozni, hanem te is tegyél olyan dolgokat, amitől boldog leszel és sikeres...ne mindig másokat szidj a saját balf_szságod miatt...

2015. júl. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

mi az, hogy ingyenélő?

tudsz te akármit is róluk?

mellesleg miért utálnánk őket?

2015. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
Dancsót, Szirmait vagy Vidmant nem utálom (utálni senkit sem utálok a youtubeosok közül, nem is nagyon nézek sokat), de dancsónál a színvonal már a a béka segge alatt van. régen filmkritikái voltak, most meg hülyéskedik csak. de azt el kell ismerni, hogy ő az egyetlen, aki előre végiggondolja, mit akar mondani, nem ööööö-zik, nem tüsszög bele, nem kezdi előről 3x a mondatot. ez igaz még a másik két fen t említettre is, de rajtuk közül nem láttam másik oylan yt-ost, aki eljutott odáig, hogy előre megírja a szövegét.
2015. júl. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*kívül
2015. júl. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nem utálom. Nem ingyenélő. Szerinted ingyenélő? Ha ingyenélő lenne, akkor ezért utálni kéne? Politikusokat szereted?
2015. júl. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!