Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az igaz hogy a one direction...

Az igaz hogy a one direction többet koncerten nem fogja jatszani az i wouldot, magicot, ezeket es ha igaz akkor miert?

Figyelt kérdés

2015. júl. 10. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Az I would-ot vagy a Magic-et eddig sem gyakran játszották. Szerintem nem is fogják. Amúgy hol olvastad vagy hallottad ezt???
2015. júl. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már egyiket sem játszák, hogy miért? Mert azóta vannak új dalaik, most már az új albumukról 11 számot játszanak, ezek mellett már csak azok a régebbi dalok férnek el, amelyekhez készült klip is vagy nagyon szeretik ők és a rajongók.
2015. júl. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ahogy az előttem szóló írta.. pedig az i would az egyik kedvencem :c meg imádtam a teenage dirtbag feldolgázást is
2015. júl. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rossz belegondolni, hogy már soha nem fogják többet játszani ezeket a dalokat élőben. :'( A One Thinget is kivették pedig az az egyik kedvencem, de kaptunk helyette No Controlt, ami szintén nagy kedvenc, úgyhogy nem panaszkodom. >_<
2015. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!