Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Volt valaki már One Direction...

Volt valaki már One Direction koncerten? Valóban nem vihetem be a 10 éves húgomat az állótérre?

Figyelt kérdés

Vagy mennyire ellenőrzik őket? Erősen kélem hogy mind a héttonnamilliónak megnézik a diákigazolványát...

Vagy ha nem is az állórészre, legalább az ülőtérre bemehet?

Nem tudom elhinni, hogy otthon fog ülni minden 12 év alatti rajongó...



2015. febr. 25. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen én már voltam 1D koncerten. 16 éven aluliak csak és szigorúan szülői felügyelettel mehetnek. Egyébként egyetértek ezzel, főleg az állóhelyen őrület amit a lányok művelnek. Szinte nem hallani a koncertet az állandósult sikításoktól. Úgy nyomulnak,lökik fel az embert, mint ha arra a 2 órára nem is önmaguk lennének. Veszélyes egy alacsony termetű, pláne kicsi lánynak.
2015. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! A kérdésem még az lenne, hogy csak szülővel mehet be, vagy elegendő a felnőtt (21 vagyok) kíséret? Nem alacsony, majdnem olyan magas, mint én, szóval olyan 150 cm körül lehet. Van így esélye, hogy bemenjünk, vagy inkább ne vegyem meg a jegyeket?
2015. febr. 27. 07:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért a 150cm elég alacsony. Én inkább ülőt javasolnék.
2015. febr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 csilla...,, válasza:
Sajnos álló helyre még 18 év felettivel se engedik be a 12 évesnél fiatalabb gyerekeket (szerintem nem is baj mert voltam már koncerten és veszélyes is lenne neki, mivel mindenki tombol és,főként az első sorokban tolonganak) De 12 év alatt 18 év felettivel beengedik az ülőhelyre és ott is lehet élvezni a koncertet és biztonságosabb
2015. márc. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! Most már igyekszem ülőrészre szerezni jegyeket! :)
2015. márc. 3. 20:05
 6/7 anonim válasza:
Sziasztok!mit tudtok,a koncerten egyéb kisebb emléktárgyak mennyibe kerülnek?(úgy olvastam,volt aki már volt koncertjükön)
2015. jún. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyon drága minden
2015. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!