Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki volt már One Direction...

Ki volt már One Direction koncerten?

Figyelt kérdés
Aki volt irni élménybeszámolot?? Mert en most fogok eletemben eloszor koncertre menni.

2015. jan. 5. 21:37
 1/5 anonim válasza:
A One direction tagjai biztos
2015. jan. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos túl sok ember!

És neked sem ajánlom!

Ne legyél egy divatcsicska, aki csak elbassza az emberiséget!

Bár gondolom már az vagy!

2015. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
14 Éves lány vagyok. Csak megszerettem volna kérdezni hogy milyen egy koncert. De nagyon köszönöm ezeket az értelmes válaszokat. Ennyi segítő ember van ....
2015. jan. 18. 23:24
 4/5 lilien2000 válasza:
Én még sosem voltam, sztem nem is fogok menni!! De biztos király lehet. de készülj fel mert ha kijössz onan meg fogsz süketülni!! Tapasztalat: Youtube fellépések!! Nézz meg te is párat :)
2015. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lilien2000 okéés :) tuti hogy el fogsz jutni egy koncertre :) én is ezt mondogattam kb 3 éve hogy fúú sosem jutok el....de mégis kaptam egy koncertjegyet :) és tuti hogy te is egyszer egy One Direction koncerten fogod találni magad :P és köszii hogy értelmesen válaszoltál :)
2015. febr. 4. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!