Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Niall mért sírta el magát egy...

Niall mért sírta el magát egy koncerten?

Figyelt kérdés
Láttam egy képet ahogy egy koncert közben zayn vállán sír d enem tom miért.Valami történt?

2013. jan. 6. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
feloszlott a banda
2013. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Es ott van Louis is?! na az az amikkr Niall szoloja jott volna valaki bekiabalta neki, hogy: Niall te nem is tudsz enekelni. Nincs helyed bandaban!!!... Hat szep kis 'directioner' az ilyen...
2013. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi de ekkora egy f*szt akkor miért megy el Direction koncertre
2013. jan. 8. 15:39
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Niall szólója előtt egy rajongó bekiabálta, hogy Niall nem való a bandába, mert nem tud énekelni és csúnya. Niall erre odaadta a mikrofonját Louis-nak, és elsírta magát. Zayn megölelte és a szám végéig el sem engedte, utána tartottak egy 10 perces szünetet, hogy Niall megnyugodjon! :(


Ui: én az ilyet nem nevezném rajongónak!

Én Directioner vagyok és egyik fiúnak sem tudnék ilyet mondani!

2013. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én vállamon kisírhatta volna magát :( aztán megvertem volna azt akit bekiabálta :@
2013. jan. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 harmincharom ***** válasza:
0%
Mekkora egy hisztis p*csa ez a Niall.
2013. jan. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a szólója alatt bekiabáltak, hogy béna...
2013. febr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szegény Niall! Megértem, miért kell őket egyfolytában kicikizni!!!

Úgy szétverném azt a lányt!

2013. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok, nincs semmi bajom az 1Dvel, van 1-2 számuk ami jó.. Amúgy meg az ilyet kitiltanám. Mi a ... megy el? Kidob ezért pénzt h ezt be kiabálja?! -.- ennyi esze legyen valakinek.. Am meg gondolj bele h ekkora siker után valaki a fejedhez vágja hogy nem vagy oda való meg szar a hangod.. Szerintem Te is elbőgnéd magad.
2013. febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 harmincharom ***** válasza:
0%
Szerintem nem:D Nem érdekelne, mivel egy zenész dolga, hogy zenéljen, nem pedig az, hogy a "rajongókkal" foglalkozzon. Persze az is fontos, de azért el kell fogadni, hogy nem mindenkinek tetszhet az ember. Egyébként szerintem direkt csinálta. Végül is így megsajnáltatja magát a rajongókkal, és jobban fogják szeretni. De ez csak az én véleményem:D
2013. febr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!